Oeuvre van Lily van den Bergh: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
k Wijzigingen door Renekoenders (Overleg) hersteld tot de laatste versie door Mvkooij |
||
| (8 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 24: | Regel 24: | ||
| height="51" | [[Overzicht Omroepers per zendgemachtigde#VPRO|Omroeper VPRO]] | | height="51" | [[Overzicht Omroepers per zendgemachtigde#VPRO|Omroeper VPRO]] | ||
| omroeper | | omroeper | ||
| 1962 - | | 1962 - 1968 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 38: | Regel 38: | ||
| 1966 | | 1966 | ||
| film | | film | ||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Uitlaat]] | |||
| presentator | |||
| ? | |||
| radio | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Uit de kunst]] | |||
| presentator | |||
| ? | |||
| radio | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 56: | Regel 68: | ||
| 1971 | | 1971 | ||
| radio | | radio | ||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Kernwapens ook 'n gok]] | |||
| producent | |||
| ? | |||
| documentaire | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Stop de Neutronenbom]] | |||
| producent | |||
| ? | |||
| documentaire | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Hollanditis]] | |||
| producent | |||
| 1981 | |||
| documentaire | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Rode Kruis bloedbank]] | |||
| producent | |||
| ? | |||
| documentaire | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[De razende Hollander]] | |||
| producent | |||
| ? | |||
| documentaire | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 61: | Regel 103: | ||
| producent | | producent | ||
| 1985 | | 1985 | ||
| | | documentaire | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="51" | [[ | | height="51" | [[Uit het leven van een vroedvrouw]] | ||
| producent | | producent | ||
| 1986 | | 1986 | ||
| | | documentaire | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 73: | Regel 116: | ||
| producent, regisseur | | producent, regisseur | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| | | documentaire | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 85: | Regel 122: | ||
| producent | | producent | ||
| 1991 | | 1991 | ||
| | | documentaire | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 91: | Regel 128: | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| | | documentaire | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 97: | Regel 134: | ||
| regisseur, producent | | regisseur, producent | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| | | documentaire | ||
|} | |} | ||
[[Lily van den Bergh| Terug naar biografie]] | [[Lily van den Bergh| Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 17 jan 2012 08:22
| Titel | functie | jaartal | medium | opmerkingen |
| Cabaret met de SPO | carabetier | 1957 | televisie | |
| Carre vrouwen met een heer | panellid | 1961 | televsie | |
| Omroeper VPRO | omroeper | 1962 - 1968 | televisie | |
| Rififi in Amsterdam | acteur | 1962 | film | |
| Een ochtend van zes weken | acteur | 1966 | film | |
| Uitlaat | presentator | ? | radio | |
| Uit de kunst | presentator | ? | radio | |
| Open oog | presentator | 1968 | televisie | |
| Scala | interviewer | 1969 | televisie | |
| Z.I. | verslaggever | 1971 | radio | |
| Kernwapens ook 'n gok | producent | ? | documentaire | |
| Stop de Neutronenbom | producent | ? | documentaire | |
| Hollanditis | producent | 1981 | documentaire | |
| Rode Kruis bloedbank | producent | ? | documentaire | |
| De razende Hollander | producent | ? | documentaire | |
| Het postkantoor | producent | 1985 | documentaire
| |
| Uit het leven van een vroedvrouw | producent | 1986 | documentaire | |
| Opstand in Sobibor | producent, regisseur | 1989 | documentaire | |
| Huishoudens van steen | producent | 1991 | documentaire | |
| Het omgekeerde perspectief | regisseur | 1996 | documentaire | |
| Kunt u mij 60 zagen en 12 naaimachines sturen? | regisseur, producent | 1996 | documentaire |