Gallery: Hamelen - Afl. 38: Onder één hoedje: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 40: | Regel 40: | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020564_001_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[John Lanting]], [[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]], [[Marlies van Alcmaer]]]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001020564_001_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[John Lanting]], [[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]], [[Marlies van Alcmaer]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020564_002_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[John Lanting]], [[Ab Hofstee]], [[Martin Brozius]]]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001020564_002_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[John Lanting]], [[Ab Hofstee]], [[Martin Brozius]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001020564_011_con.png|thumb|200px|[[Loeki Knol]], [[Emmy Lopes Dias]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001020564_012_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Ab Hofstee]], [[Rob de Nijs]], [[Marlies van Alcmaer]], [[Martin Brozius]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001020564_013_con.png|thumb|200px|[[Hans Otjes]], [[Wieteke van Dort]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001020564_014_con.png|thumb|200px|[[Loeki Knol]], [[Emmy Lopes Dias]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001020564_016_con.png|thumb|200px|[[Hans Otjes]], [[Wieteke van Dort]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001020565_001_con.png|thumb|200px|[[Andrea Domburg]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001020565_006_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Rob de Nijs]], [[Ab Hofstee]]]] | ||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020565_008_con.png|thumb|200px|[[Henk van Ulsen]], [[Rob de Nijs]], [[John Lanting]], [[Ab Hofstee]], [[Marlies van Alcmaer]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020565_009_con.png|thumb|200px|[[Henk van Ulsen]], [[Rob de Nijs]], [[John Lanting]], [[Ab Hofstee]], [[Marlies van Alcmaer]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020565_010_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]], [[Hans Otjes]], [[Jules Croiset]], [[Henk van Ulsen]], [[Rob de Nijs]], [[Ab Hofstee]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020565_011_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]], [[Hans Otjes]], [[Martin Brozius]], [[Jules Croiset]], [[Henk van Ulsen]], [[Rob de Nijs]], [[Ab Hofstee]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020565_012_con.png|thumb|200px|[[Jules Croiset]], [[Henk van Ulsen]], [[Rob de Nijs]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020565_013_con.png|thumb|200px|[[Hans Otjes]], [[Jules Croiset]], [[Henk van Ulsen]], [[Rob de Nijs]], [[Ab Hofstee]], [[Martin Brozius]], [[John Lanting]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020565_014_con.png|thumb|200px|[[Marlies van Alcmaer]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020565_015_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]], [[Hans Otjes]], [[Jules Croiset]], [[Henk van Ulsen]], [[Rob de Nijs]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020565_016_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[John Lanting]], [[Ab Hofstee]], [[Martin Brozius]], [[Marlies van Alcmaer]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020565_017_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[John Lanting]], [[Ab Hofstee]], [[Martin Brozius]], [[Marlies van Alcmaer]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001050019_004_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Wieteke van Dort]], [[Martin Brozius]], [[Rob de Nijs]], [[Ab Hofstee]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001050019_009_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Ab Hofstee]], [[Rob de Nijs]], [[Marlies van Alcmaer]], [[Martin Brozius]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001050019_012_con.png|thumb|200px|koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001050020_003_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Ab Hofstee]], [[Marlies van Alcmaer]], [[Martin Brozius]], [[Rob de Nijs]], [[Wieteke van Dort]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001050020_005_con.png|thumb|200px|[[Hans Otjes]], [[Wieteke van Dort]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001050020_009_con.png|thumb|200px|[[Loeki Knol]], [[Emmy Lopes Dias]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001050020_010_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Ab Hofstee]], [[Rob de Nijs]], [[Marlies van Alcmaer]], [[Martin Brozius]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001050020_012_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]], [[Hans Otjes]], [[Jules Croiset]], [[Henk van Ulsen]], [[Rob de Nijs]], [[Ab Hofstee]]]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001050020_013_con.png|thumb|200px|[[Henk van Ulsen]], [[Rob de Nijs]], [[John Lanting]], [[Ab Hofstee]], [[Marlies van Alcmaer]]]] | ||
|} | |} | ||
[[Gallery: Hamelen - Afl. | [[Gallery: Hamelen - Afl. 37: De gaten van War|Naar de vorige aflevering]] | [[Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar de hoofdgallery]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 39: De steen der dommen|Naar de volgende aflevering]] |
Versie van 31 okt 2012 08:59
Onder één hoedje
Naar de vorige aflevering | Terug naar de hoofdgallery | Naar de volgende aflevering