Oeuvre van Liesbeth Kyvon: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="66" | medium | | width="66" | medium | ||
| width="128" | opmerking | | width="128" | opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[Schoppentroef]] | |||
| presentator | |||
| 1968 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Huidige versie van 26 nov 2012 08:28
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| Schoppentroef | presentator | 1968 | televisie | |
| Opleiding Santbergen 1970 | onbekend | 1970 | film | Filmproductie (regiecursus) van Huub Verstegen mmv Liesbeth Kyvon e.a. |
| Neerlands Hoop met de 25 jaar Nederlandse TV-trofee | productie | 1976 | televisie | |
| Pisa | productie | 1982 | televisie | |
| Jeugdjournaal | productie | 1984 | televisie | |
| NOS Journaal | regisseur | 1986-2005 | televisie | |
| Prinsjesdag | regisseur | 1987, 1990-1991 | televisie | |
| NOS Laat | regisseur | 1989 | televisie | (Den Haag Vandaag) |
| Bezoek Helmut Kohl | regisseur | 1995 | televisie | |
| Prinsengrachtconcert | productie | 2000 | televisie |