Gallery: Te land, ter zee en in de lucht: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 1: | Regel 1: | ||
=== | ===Werkopnames 1981=== | ||
Foto's genomen tijdens de opnames van ''[[Te land, ter zee en in de lucht]]'' op 11 juni 1981. | Foto's genomen tijdens de opnames van ''[[Te land, ter zee en in de lucht]]'' op 11 juni 1981. | ||
Regel 63: | Regel 63: | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012332_018_con.png|thumb|200px]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001012332_018_con.png|thumb|200px]] | ||
|} | |||
===Werkopnames 1983=== | |||
Foto's genomen tijdens de opnames van ''Vlieg er eens uit'' op 6 juni 1983. | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031750_001_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031750_002_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031750_003_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031750_004_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031750_005_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031750_006_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031750_007_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031750_008_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031750_009_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031750_010_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031750_011_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031750_012_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031750_013_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031750_014_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031750_015_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031750_016_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031751_001_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031751_002_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031751_003_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031751_004_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031751_005_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031751_006_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031751_007_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031751_008_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031751_009_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031751_010_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031751_011_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031751_012_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031751_013_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031751_014_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031751_015_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031751_016_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031752_001_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031752_002_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031752_003_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031752_004_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031752_005_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031752_006_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031752_007_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031752_008_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031752_009_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031752_010_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031752_011_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031752_012_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031752_013_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031752_014_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031752_015_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031752_016_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031753_001_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031753_002_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031753_003_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031753_004_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031753_005_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031753_006_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031753_007_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031753_008_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031753_009_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031753_010_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031753_011_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031753_012_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031754_013_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031754_014_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031754_015_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031754_001_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031754_002_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031754_003_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031754_004_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031754_005_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031754_006_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031754_007_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031754_008_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031754_009_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031754_010_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031754_011_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031754_012_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031754_013_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031754_014_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031754_015_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031755_001_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031755_002_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031755_003_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031755_004_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031755_005_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031755_006_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031755_007_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031755_008_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031755_009_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031755_010_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031755_011_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031755_012_con.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031755_013_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031755_014_con.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001031755_015_con.png|thumb|200px]] | |||
|} | |} | ||
[[Te land, ter zee en in de lucht|Terug naar productie]] | [[Te land, ter zee en in de lucht|Terug naar productie]] |
Versie van 3 dec 2012 14:58
Werkopnames 1981
Foto's genomen tijdens de opnames van Te land, ter zee en in de lucht op 11 juni 1981.
Werkopnames 1983
Foto's genomen tijdens de opnames van Vlieg er eens uit op 6 juni 1983.
Terug naar productie