Oeuvre Chazia Mourali: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar de biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="161" height="13" | Titel | width="97" | functie | w...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (7 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="62" | medium | | width="62" | medium | ||
| width="96" | opmerking | | width="96" | opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[TV3]] | |||
| beeldresearcher, redacteur | |||
| 1988-1989 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 14: | Regel 21: | ||
| 1989-1991 | | 1989-1991 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 39: | Regel 46: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Erfgoed]] | | height="13" | [[Erfgoed]] | ||
| commentaar | |||
| 1993 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De tijger slaat toe]] | |||
| commentaar | | commentaar | ||
| 1993 | | 1993 | ||
| Regel 178: | Regel 192: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="29" | [[De nationale gezondheidstest]] | ||
| presentator | |||
| 2003 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kat in de zak]] | |||
| presentator | | presentator | ||
| 2003-2004 | | 2003-2004 | ||
| Regel 210: | Regel 231: | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Bolt | |||
| stemacteur | |||
| 2009 | |||
| bioscoop | |||
| | | | ||
| Regel 219: | Regel 247: | ||
| rubriek: Het mediaforum | | rubriek: Het mediaforum | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[De ochtend van 4]] | |||
| presentator | |||
| 2012-heden | |||
| radio | |||
| invaller | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Chazia's opera's]] | |||
| presentator, researcher, samensteller | |||
| 2012 | |||
| radio | |||
| onderdeel van [[De bedding]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Opera live]] | |||
| schrijver column | |||
| 2012 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Holland Festival]] | |||
| presentator | |||
| 2013 | |||
| televisie | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Chazia Mourali|Terug naar de biografie]] | [[Chazia Mourali|Terug naar de biografie]] | ||
Huidige versie van 16 jul 2013 06:31
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| TV3 | beeldresearcher, redacteur | 1988-1989 | televisie | |
| Véronique Nieuws/RTL Nieuws | redacteur, verslaggever | 1989-1991 | televisie | |
| Kenmerk | presentator, verslaggever | 1991-1992 | televisie | |
| AT5 (diverse programma's) | nieuwspresentator, presentator, verslaggever | 1993-2001 | televisie | |
| Op de valreep | presentator | 1993 | televisie | |
| Erfgoed | commentaar | 1993 | televisie | |
| De tijger slaat toe | commentaar | 1993 | televisie | |
| Sporen | presentator | 1993 | televisie | |
| Terug naar '45 | presentator | 1995 | televisie | |
| Anders TV kijken | presentator | 1995 | televisie | |
| De sollicitatieshow | presentator | 1995 | televisie | |
| Hier en nu | presentator | 1996 | televisie | |
| Zig zag 7/8 | commentaar | 1996 | televisie | |
| Netwerk (actualiteitenprogramma) | presentator, redacteur | 1996-1998 | televisie | |
| Jos op 1 | redacteur | 1997-1999 | televisie | |
| Denkwijzer | presentator | 1998 | televisie | |
| Ondernemen & internet | presentator | 1998 | televisie | |
| Ondernemen & het millenniumprobleem | presentator | 1999 | televisie | |
| Plein 1 | presentator | 1999 | televisie | |
| Ondernemen & bedrijfsoverdracht | presentator | 1999 | televisie | |
| Het liefdespaleis voor ouders en leerkrachten | presentator | 1999 | televisie | |
| Marathon-uitzending over Amsterdam (TV5) | presentator | 1999 | televisie | |
| Vakkenwijzer 7/8 | commentaar | 2001 | televisie | |
| De zwakste schakel | presentator | 2001-2004 | televisie | |
| Kijk dieren | commentaar | 2002 | televisie | |
| De vrienden van Van Swieten | acteur | 2003 | televisie | speelt in een sketch de voetbalvrouw van Raoul Heertje |
| De nationale gezondheidstest | presentator | 2003 | televisie | |
| Kat in de zak | presentator | 2003-2004 | televisie | |
| Achmea kennisquiz | presentator | 2003-2008 | televisie | |
| Char, het medium | presentator | 2004-2007 | televisie | |
| In je recht | presentator | 2004-2006 | televisie | |
| Vet hard | acteur | 2005 | televisie | |
| Bolt | stemacteur | 2009 | bioscoop | |
| Lunch! | presentator | 2010-heden | radio | rubriek: Het mediaforum |
| De ochtend van 4 | presentator | 2012-heden | radio | invaller |
| Chazia's opera's | presentator, researcher, samensteller | 2012 | radio | onderdeel van De bedding |
| Opera live | schrijver column | 2012 | radio | |
| Holland Festival | presentator | 2013 | televisie |