Gallery: Superteams: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Renekoenders (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '===Op de set=== Foto's van de opnames van ''Superteams'', genomen in Enschede op 9 en 10 augustus 1978. Presentator: Jack van der Voorn. Interviewer: [[Jo...'
 
Renekoenders (overleg | bijdragen)
Regel 124: Regel 124:


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094945_002 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094945_003 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094953_003 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094953_003 con.png|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094953_004 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094953_004 con.png|thumb|200px]]
|}
|}


===Prijsuitreiking===
===Prijsuitreiking===

Versie van 10 okt 2013 08:01

Op de set

Foto's van de opnames van Superteams, genomen in Enschede op 9 en 10 augustus 1978. Presentator: Jack van der Voorn. Interviewer: Jos Kuijer. Coach: Ard Schenk.

Deelnemers

Zwemmen

Wielrennen

Motortrial

Estafette

Boogschieten

Touwtrekken

Prijsuitreiking

Terug naar productie