Gallery: Superteams: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Renekoenders (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '===Op de set=== Foto's van de opnames van ''Superteams'', genomen in Enschede op 9 en 10 augustus 1978. Presentator: Jack van der Voorn. Interviewer: [[Jo...'
 
Renekoenders (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
===Op de set===
===Op de set===


Foto's van de opnames van ''[[Superteams]]'', genomen in Enschede op 9 en 10 augustus 1978.  
Foto's van de opnames van ''[[Superteams]]'', genomen op de terreinen van de Technische Hogeschool Twente te Enschede op 9 en 10 augustus 1978.  
Presentator: [[Jack van der Voorn]]. Interviewer: [[Jos Kuijer]]. Coach: Ard Schenk.
Presentator: [[Jack van der Voorn]]. Interviewer: [[Jos Kuijer]]. Coach: Ard Schenk.


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_007 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094942_001 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094942_001 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094942_002 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094942_002 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094949_001 con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094949_001 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094950_001 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094950_001 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094957_003 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094957_003 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094958_003 con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094958_003 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053375_010 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_007 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094942_003 con.png|thumb|200px]]
|}
|}


Regel 23: Regel 25:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053375_010 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053374_017 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053374_017 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053374_018 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053374_018 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053374_019 con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053374_019 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_002 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_002 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_003 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_003 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_004 con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_004 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_005 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_005 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_006 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_006 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_008 con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_008 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_010 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_010 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_012 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_012 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_014 con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_014 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_015 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_015 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_016 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_016 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_017 con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_017 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_019 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053376_019 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053377_001 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053377_001 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053377_002 con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053377_002 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053377_003 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053377_003 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053377_005 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053377_005 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053377_006 con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053377_006 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094953_002 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094953_002 con.png|thumb|200px]]
|}
|}


===Zwemmen===
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094942_003 con.png|thumb|200px]]
|}


===Wielrennen===
===Wielrennen===
Regel 124: Regel 118:


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094945_002 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094945_003 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094953_003 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094953_003 con.png|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094953_004 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094953_004 con.png|thumb|200px]]
|}
|}


===Prijsuitreiking===
===Prijsuitreiking===


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094945_004 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094946_001 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001094946_002 con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"

Huidige versie van 10 okt 2013 09:08

Op de set

Foto's van de opnames van Superteams, genomen op de terreinen van de Technische Hogeschool Twente te Enschede op 9 en 10 augustus 1978. Presentator: Jack van der Voorn. Interviewer: Jos Kuijer. Coach: Ard Schenk.

Deelnemers


Wielrennen

Motortrial

Estafette

Boogschieten

Touwtrekken

Prijsuitreiking

Terug naar productie