Oeuvre Eppo Doeve: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar de biografie {| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\hiddente...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 14: | Regel 14: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1955 | | 1955 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Oedipus]] | |||
| kostuumontwerper | |||
| televisie | |||
| 1955 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De vliegende Hollander (1957)]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1957 | |||
| | | | ||
Huidige versie van 25 okt 2013 21:38
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Venster | illustrator | televisie | 1955 | |
| Oedipus | kostuumontwerper | televisie | 1955 | |
| De vliegende Hollander (1957) | decorontwerper | televisie | 1957 | |
| Het sprookje van de foto | illustrator | televisie | 1958 | |
| Alles gaat naar wens | illustrator | televisie | 1959 | |
| 35 lives for freedom | illustrator | televisie | 1960 | |
| Attentie | illustrator, presentator | televisie | 1960 - 1964 | fabels van Alexander Pola, geillustreerd door Doeve |
| Memo | illustrator | televisie | 1962 | fabels van Alexander Pola, geillustreerd door Doeve uitz. 19-06-1962 |
| De grenzen van het leven aflevering 7 'De dood' | illustrator | televisie | 1963 | |
| Adam | illustrator | televisie | 1970 | |
| Hier en nu | illustrator en presentatie | televisie | 1976 | fabels van Alexander Pola, geillustreerd door Doeve |
| De plantage | kunstenaar | radio | 1992 | Uitzending van "Onweer in assen", een geluidskunstwerk van Doeve. Uitgezonden in het kader van de 1% regeling. |