Oeuvre Cor Hermeler: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (7 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
| width="75" | jaar | | width="75" | jaar | ||
| width="146" | opmerking | | width="146" | opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De mallemolen]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1956 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De man, de kat en het meisje]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1957 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 83: | Regel 97: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1959 | | 1959 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[De eeuw is zestig]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1960 | |||
| | | | ||
| Regel 101: | Regel 122: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Met draailier, pommer en fluit]] | | height="13" | [[Met draailier, pommer en fluit]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1960 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Waar de vossen lopen]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 178: | Regel 206: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De rode pullover]] | | height="13" | [[De rode pullover]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1962 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het mannetjes uit de maan]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1962 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Apollo van Bellac]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 237: | Regel 279: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1962 | | 1962 | ||
| Aflevering van 2-11-1962, Vaste | | Aflevering van 2-11-1962, Vaste decorontwerper is [[Massimo Götz]]. | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 384: | Regel 426: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1966 | | 1966 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nieuwe oogst]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1966 | |||
| ism [[Freek Biesiot]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Cecile]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1966 | |||
| | | | ||
| Regel 390: | Regel 446: | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1966 - | | 1966 - 1969 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mikado (NTS)]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1967 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Corry Brokken show]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1967 | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Max Tailleur]] | | height="13" | [[Max Tailleur]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1968 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Koninklijke woorden]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 406: | Regel 483: | ||
| 1969 | | 1969 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Jubileumprogramma NCRV | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1969 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 416: | Regel 501: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De Jos Brink show]] | | height="13" | [[De Jos Brink show]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1970 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Andre van Duin show]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 440: | Regel 532: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1973 | | 1973 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bingo]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1974-1975 | |||
| | | | ||
| Regel 447: | Regel 546: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1975 | | 1975 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vriendelijk welkom bij Barend]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1975-1977 | |||
| | | | ||
| Regel 454: | Regel 560: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1975 - 1977 | | 1975 - 1977 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vlieg er eens uit]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1976-1979 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[VARA Brassband festival]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1977 | |||
| | | | ||
| Regel 469: | Regel 589: | ||
| 1980 -1984 | | 1980 -1984 | ||
| Decorontwerp samen met [[Hans Christiaan]] | | Decorontwerp samen met [[Hans Christiaan]] | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Holland-België]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1981-1982 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Huidige versie van 23 feb 2016 15:55
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| De mallemolen | decorontwerper | televisie | 1956 | |
| De man, de kat en het meisje | decorontwerper | televisie | 1957 | |
| Kantjil het dwerghertje | decorontwerper | televisie | 1957 | |
| Tobpunten | decorontwerper | televisie | 1957 | |
| Bijbeluitleg | decorontwerper | 1957 | ||
| Telexperimenten | decorontwerper | televisie | 1958 | |
| Panda en de meesterkunstenaar | decorontwerper | televisie | 1958 | |
| Dokter Gerbrand | decorontwerper | televisie | 1959 | |
| De vijand van gisteren | decorontwerper | televisie | 1959 | |
| Op zoek naar het geluk | decorontwerper | televisie | 1959 | |
| Land van belofte | decorontwerper | televisie | 1959 | |
| De veroordeelde | decorontwerper | televisie | 1959 | |
| Liedjes uit Amerika en Frankrijk | decorontwerper | televisie | 1959 | |
| De eeuw is zestig | decorontwerper | televisie | 1960 | |
| Nationale finale eurovisie songfesitval 1960 | decorontwerper | televisie | 1960 | |
| De wachters bij het graf | decorontwerper | televisie | 1960 | |
| Met draailier, pommer en fluit | decorontwerper | televisie | 1960 | |
| Waar de vossen lopen | decorontwerper | televisie | 1960 | |
| Zaterdagavond akkoorden | decorontwerper | televisie | 1960 - 1962 | Ook Jan van der Does (4 afleveringen), Fokke Duetz (1 aflevering) en Massimo Götz (1 aflevering) hebben decors ontworpen voor afleveringen van dit programma. |
| Dood van een handelsreiziger | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Piste | decorontwerper | televisie | 1961 - 1964 | |
| Nou spreek ik van 1927 | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Iphigeneia in Tauris | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Music box | decorontwerper | televisie | 1961 | Aflevering van 17-4-1961 |
| Het grote mes | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Skymasters-show | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Club Domino | decorontwerper | televisie | 1961 - 1963 | |
| School voor volwassenen | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| De rode pullover | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Het mannetjes uit de maan | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Apollo van Bellac | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Op hoop van zegen | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Antigone | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| AVRO's internationaal danstoernooi 1962 | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Nieuw licht | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Rondo sinfonico | decorontwerper | televisie | 1962 | Afl. 2: Het Frysk orkest van 14-11-1962 |
| Op zoek naar Garrow | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| 3-Klank | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Music hall | decorontwerper | televisie | 1962 | Aflevering van 2-11-1962, Vaste decorontwerper is Massimo Götz. |
| Vliegtuig in gevaar | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| De maan schijnt over Kylenamoe | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Ballet Grand Pas Espagnol | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Het grote begin | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| De opstanding | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| De laatste trein | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Tijd voor Teddy | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| De koster | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| De keizer en de nachtegaal | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Hou 't fijn | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Des duivels prentenboek | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Wie van de drie? | decorontwerper | televisie | 1963 - 1965 | |
| Uurwachtwoord | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| De Johnny Kraaykamp show | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| De vlucht van de duif | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Theater Domino | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| De nachttrein naar Hannover | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Een Tiroler bruiloft | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Judith | scenarioschrijver | televisie | 1964 | |
| Veertig jaar liedjes | decorontwerper | televisie | 1965 | |
| AVRO's quiz uur "Ik pas" | decorontwerper | televisie | 1966 | |
| Nieuwe oogst | decorontwerper | televisie | 1966 | ism Freek Biesiot |
| Cecile | decorontwerper | televisie | 1966 | |
| Een avondje uit met ….Corry | decorontwerper | televisie | 1966 - 1969 | |
| Mikado (NTS) | decorontwerper | televisie | 1967 | |
| Corry Brokken show | decorontwerper | televisie | 1967 | |
| Max Tailleur | decorontwerper | televisie | 1968 | |
| Koninklijke woorden | decorontwerper | televisie | 1968 | |
| 'T is Karnaval | decorontwerper | televisie | 1969 | |
| Jubileumprogramma NCRV | decorontwerper | televisie | 1969 |
|
| Klop op de deur | decorontwerper | televisie | 1970 | |
| De Jos Brink show | decorontwerper | televisie | 1970 | |
| Andre van Duin show | decorontwerper | televisie | 1970 | |
| De Berend Boudewijn kwis | decorontwerper | televisie | 1971 | |
| Wie is er bang voor Virginia Woolf? | decorontwerper | televisie | 1973 | |
| Sterallures | decorontwerper | televisie | 1973 | |
| Bingo | decorontwerper | televisie | 1974-1975 | |
| Jasperina de Jong (Tour de chant) | decorontwerper | televisie | 1975 | |
| Vriendelijk welkom bij Barend | decorontwerper | televisie | 1975-1977 | |
| Frontaal | decorontwerper | televisie | 1975 - 1977 | |
| Vlieg er eens uit | decorontwerper | televisie | 1976-1979 | |
| VARA Brassband festival | decorontwerper | televisie | 1977 | |
| Goed volk | decorontwerper | televisie | 1979 | |
| De familie Knots | decorontwerper | televisie | 1980 -1984 | Decorontwerp samen met Hans Christiaan |
| Holland-België | decorontwerper | televisie | 1981-1982 | |
| Zeker weten | decorontwerper | televisie | 1984 |