Oeuvre Hans Keller: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
{| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | {| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | ||
|- style="font-weight:bold" valign="bottom" | |- style="font-weight:bold" valign="bottom" | ||
| width=" | | width="340" height="13" | titel | ||
| width=" | | width="166" | functie | ||
| width=" | | width="37" | jaar | ||
| width="48" | medium | | width="48" | medium | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | 7E TELEVISIENACHT VAN DE POEZIE, DE | |||
| regie | |||
| 2006 | |||
| televisie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | ALFABET VAN REMCO CAMPERT, HET | |||
| regie | |||
| 1996 | |||
| televisie | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 66: | Regel 78: | ||
| redactie | | redactie | ||
| 1984 | | 1984 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 148: | Regel 88: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | DODE DICHTERS ALMANAK | | height="13" | DODE DICHTERS ALMANAK | ||
| | | redactie | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 166: | Regel 106: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | EDDIE SACHS | | height="13" | EDDIE SACHS | ||
| | | Nederlandse bewerking | ||
| 1964 | | 1964 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 216: | Regel 156: | ||
| commentaar | | commentaar | ||
| 1966 | | 1966 | ||
| televisie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | GAT VAN NEDERLAND, HET | |||
| eindredactie | |||
| 1977 | |||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 225: | Regel 171: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | | | height="13" | GEZICHT VAN DE STILTE, HET | ||
| regie | | regie | ||
| 1982 | | 1982 | ||
| Regel 243: | Regel 177: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | | | height="13" | GRENS, DE | ||
| | | eindredactie | ||
| | | 1983 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | | | height="13" | GROTE VPRO AMERIKA AVOND, DE | ||
| verslaggever | |||
| 2004 | |||
| | |||
| | |||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 294: | Regel 204: | ||
| interviewer | | interviewer | ||
| 1980 | | 1980 | ||
| televisie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | HONDERDUIZEND VAN SULAWESI, DE | |||
| commentaar | |||
| 1986 | |||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 300: | Regel 216: | ||
| regie | | regie | ||
| 1993 | | 1993 | ||
| televisie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | HUISARTS, DE | |||
| samenstelling | |||
| 1962 | |||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 354: | Regel 276: | ||
| interviewer | | interviewer | ||
| 1968 | | 1968 | ||
| televisie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | KLEINE VUREN, DE | |||
| commentaar | |||
| 1980 | |||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 396: | Regel 324: | ||
| regie | | regie | ||
| 1972 | | 1972 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 424: | Regel 346: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | NEDERLAND C | | height="13" | NEDERLAND C | ||
| redactie | | redactie, regie | ||
| 1985 | | 1985 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 474: | Regel 360: | ||
| redactie | | redactie | ||
| 1983 | | 1983 | ||
| televisie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | ORAKEL. HET | |||
| regie | |||
| 1974 | |||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 492: | Regel 384: | ||
| commentaar | | commentaar | ||
| 1979 | | 1979 | ||
| televisie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | POLITIEKE THEATER, HET | |||
| regie | |||
| 1966 | |||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 516: | Regel 414: | ||
| commentaar | | commentaar | ||
| 1962 | | 1962 | ||
| televisie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | SCHRIJVER VERBERGT IETS ... WAT?, DE | |||
| regie | |||
| 1965 | |||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 546: | Regel 450: | ||
| regie | | regie | ||
| 1987 | | 1987 | ||
| televisie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | SPRONG NAAR HET ZUIDEN, DE | |||
| regie, commentaar | |||
| 1991 | |||
| televisie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | SPRONG, DE | |||
| regie | |||
| 1981 | |||
| televisie | | televisie | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | TEGENLICHT | | height="13" | TEGENLICHT | ||
| | | eindredactie | ||
| 2002 | | 2002 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 558: | Regel 474: | ||
| commentaar | | commentaar | ||
| 2002 | | 2002 | ||
| televisie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | TEGENLICHT : Liever leuk dan lastig | |||
| samenstelling | |||
| 2004 | |||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 569: | Regel 491: | ||
| height="13" | TEGENLICHT: Letland ontketend | | height="13" | TEGENLICHT: Letland ontketend | ||
| regie | | regie | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 594: | Regel 510: | ||
| regie, commentaar | | regie, commentaar | ||
| 1995 | | 1995 | ||
| televisie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | TSJECHISCH FOLKLORISTISCH ENSEMBLE 'BROLN', HET | |||
| regie | |||
| 1964 | |||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 600: | Regel 522: | ||
| regie | | regie | ||
| 1991 | | 1991 | ||
| televisie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | TWINTIGER EN DERTIGER JAREN, DE | |||
| regie | |||
| 1971 | |||
| televisie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | uitreiking PC Hooftprijs aan GC van het Reve | |||
| interviewer | |||
| 1969 | |||
| Radio | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | UITVINDING VAN AMERIKA, DE | |||
| regie, commentaar | |||
| 1992 | |||
| televisie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | UUR VAN DE WOLF Daar, aan het eind van de gang Over het Ferrara van Giorgio Bassani | |||
| regie | |||
| 2000 | |||
| televisie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | UUR VAN DE WOLF De verdwenen personages van Han Bentz van den Berg | |||
| regie | |||
| 2002 | |||
| televisie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | UUR VAN DE WOLF Kaputt De gekantelde wereld van Curzio Malaparte | |||
| regie | |||
| 2003 | |||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 642: | Regel 600: | ||
| regie | | regie | ||
| 1994 | | 1994 | ||
| televisie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | VOORGESCHIEDENIS, DE | |||
| regie, commentaar | |||
| 1989 | |||
| televisie | | televisie | ||
Versie van 18 feb 2008 09:55
Overzicht van het Oeuvre van Hans Keller
| titel | functie | jaar | medium |
| 7E TELEVISIENACHT VAN DE POEZIE, DE | regie | 2006 | televisie |
| ALFABET VAN REMCO CAMPERT, HET | regie | 1996 | televisie |
| AMSTERDAM, MONTANA | regie, samenstelling | 1988 | televisie |
| ANTHONY IMPERIALE | regie | 1971 | televisie |
| AUTOBUSSEN | samenstelling | 1962 | televisie |
| BAD GIRLS OF MUSIC | regie, commentaar | 1995 | televisie |
| BERICHTEN UIT DE SAMENLEVING | interviewer | 1971 | televisie |
| BERLIJN - DE ZON IS GEEL (...) AMSTERDAM - DE ONTSTELDE RUIMTE | regie | 1982 | televisie |
| CAHIER 3 | regie | 1967 | televisie |
| CESARE PAVESE | regie, commentaar | 1998 | televisie |
| COME HOME AMERICA | regie, productie, samenstelling | 1972 | televisie |
| DAG EN NACHT: EEN ETMAAL IN AMSTERDAM | redactie | 1984 | televisie |
| DICH SINGE ICH DEMOCRATIE | regie, samenstelling | 1968 | televisie |
| DODE DICHTERS ALMANAK | redactie | 1998 | televisie |
| DOKWERK De vrouw met de camera: Letizia Battaglia | regie,samenstelling, camera | 2001 | televisie |
| DOKWERK Twee weken in een ander stadje (1971); Revisited | regie, productie | 2002 | televisie |
| EDDIE SACHS | Nederlandse bewerking | 1964 | televisie |
| EEN VERRE STEM UIT PELLA | regie, samenstelling | 1977 | televisie |
| ELDORADO | regie, commentaar | 1975 | televisie |
| EMMA! | regie, commentaar | 1979 | televisie |
| ER GAAT IEDERE DAG EEN BOOT | regie | 1969 | televisie |
| ESTRADA | commentaar | 1964 | televisie |
| FILM '65 | regie | 1965 | televisie |
| GALERIJ | samenstelling | 1966 | televisie |
| GALERIJ | commentaar | 1966 | televisie |
| GAT VAN NEDERLAND, HET | eindredactie | 1977 | televisie |
| GERARD KORNELIS VAN HET REVE | interviewer | 1969 | televisie |
| GEZICHT VAN DE STILTE, HET | regie | 1982 | televisie |
| GRENS, DE | eindredactie | 1983 | televisie |
| GROTE VPRO AMERIKA AVOND, DE | verslaggever | 2004 | televisie |
| HET ZOUT IN DE PAP | interviewer | 1983 | Radio |
| HOLLAND DOC Afrika-reeks | regie | 2007 | televisie |
| HOLLAND FESTIVAL MAGAZINE | interviewer | 1980 | televisie |
| HONDERDUIZEND VAN SULAWESI, DE | commentaar | 1986 | televisie |
| HOTEL ATONAAL; RENDEZ-VOUS DER VIJFTIGERS | regie | 1993 | televisie |
| HUISARTS, DE | samenstelling | 1962 | televisie |
| IM NETTY ROSENFELD | regie | 2002 | televisie |
| IN DE TIJDMACHINE DOOR JAPAN | regie | 2000 | televisie |
| IN DE VOETSPOREN VAN TULSIDAS | commentaar | 2002 | televisie |
| INDONESIE ALS ONTWIKKELINGSLAND | commentaar | 1988 | televisie |
| JEUGDSENTIMENT "DE JAREN VIJFTIG" | regie | 1968 | televisie |
| JORIS IVENS | interviewer | 1970 | televisie |
| JORIS IVENS 70 | regie | 1968 | televisie |
| JOSEPH ROTH'S GROSSE-WELT-BIOSKOP-THEATER | regie | 1994 | televisie |
| KIJK OP KUNST | interviewer | 1968 | televisie |
| KLEINE VUREN, DE | commentaar | 1980 | televisie |
| KLEINE WERELDBURGERS | regie | 1962 | televisie |
| KOSINSKY | regie | 1969 | televisie |
| LA VACHE QUI RIT? | commentaar | 1998 | televisie |
| LITERAIRE ONTMOETINGEN | regie | 1962 | televisie |
| LOUIS PAUL BOON | regie | 1968 | televisie |
| MACHIAVELLI | redactie | 1976 | televisie |
| MISSISSIPPI IS NIET MEER WAT HET GEWEEST IS | regie | 1972 | televisie |
| MULTATULI | regie | 1967 | televisie |
| NAAR DE GROTE SCHOOL | regie | 1967 | televisie |
| NAAR MOZAMBIQUE | regie | 1990 | televisie |
| NEDERLAND C | redactie, regie | 1985 | televisie |
| OP ZICHT | regie, eindredacteur | 1982 | televisie |
| OPONTHOUD IN ZALTBOMMEL | redactie | 1983 | televisie |
| ORAKEL. HET | regie | 1974 | televisie |
| OVER DE BRUG | regie | 1981 | televisie |
| OVER GESCHRIFTEN EN AFBEELDINGEN EN DE MAKERS DAARVAN EN DE AANSTOTELIJKHEID VAN DE EERBAARHEID | regie | 1969 | televisie |
| PANORAMIEK De angst is op - Günther Anders en de bom | commentaar | 1979 | televisie |
| POLITIEKE THEATER, HET | regie | 1966 | televisie |
| PORTRET VAN ANTON MUSSERT | redactie | 1970 | televisie |
| REMBRANDT & CO | regie, samenstelling | 1983 | televisie |
| REVE IN DE ALLERHEILIGSTE HARTKERK | samenstelling, interviewer | 1969 | televisie |
| RIJNREISJE | commentaar | 1962 | televisie |
| SCHRIJVER VERBERGT IETS ... WAT?, DE | regie | 1965 | televisie |
| SILHOUET | regie | 1966 | televisie |
| SJAROV IN HOLLAND | regie | 1991 | televisie |
| SPANJE | commentaar | 1965 | televisie |
| SPIEGELBEZOEK | regie, samenstelling, commentaar | 1999 | televisie |
| SPOREN AAN DE KUST | regie | 1987 | televisie |
| SPRONG NAAR HET ZUIDEN, DE | regie, commentaar | 1991 | televisie |
| SPRONG, DE | regie | 1981 | televisie |
| TEGENLICHT | eindredactie | 2002 | televisie |
| TEGENLICHT : De gemiste kans | commentaar | 2002 | televisie |
| TEGENLICHT : Liever leuk dan lastig | samenstelling | 2004 | televisie |
| TEGENLICHT: De eeuw van Kohnstamm | samenstelling, commentaar | 2003 | televisie |
| TEGENLICHT: Letland ontketend | regie | 2004 | televisie |
| TERUGKEER NAAR HET ZILVERMEER | regie | 1973 | televisie |
| THEATER '65 | regie | 1965 | televisie |
| THEMA: HERINNERINGEN AAN NEDERLAND | regie, commentaar | 1995 | televisie |
| TSJECHISCH FOLKLORISTISCH ENSEMBLE 'BROLN', HET | regie | 1964 | televisie |
| TWEE WEKEN IN EEN ANDER STADJE | regie | 1991 | televisie |
| TWINTIGER EN DERTIGER JAREN, DE | regie | 1971 | televisie |
| uitreiking PC Hooftprijs aan GC van het Reve | interviewer | 1969 | Radio |
| UITVINDING VAN AMERIKA, DE | regie, commentaar | 1992 | televisie |
| UUR VAN DE WOLF Daar, aan het eind van de gang Over het Ferrara van Giorgio Bassani | regie | 2000 | televisie |
| UUR VAN DE WOLF De verdwenen personages van Han Bentz van den Berg | regie | 2002 | televisie |
| UUR VAN DE WOLF Kaputt De gekantelde wereld van Curzio Malaparte | regie | 2003 | televisie |
| VASTBERADEN, MAAR SOEPEL EN MET MATE ... | regie, samenstelling, commentaar | 1977 | televisie |
| VERHAGENCADABRA | redactie | 1979 | televisie |
| VERHALEN OVER DE KLEUREN VAN EUROPA | regie | 1992 | televisie |
| VERHALEN UIT HET LAND VAN DE VOLDONGEN FEITEN | regie, commentaar | 1998 | televisie |
| VIJF EN TWINTIG JAAR JOURNAAL | regie | 1981 | televisie |
| VLAAMSE SCHRIJVERS | regie | 1966 | televisie |
| VOETNOTEN BIJ EEN OEUVRE | regie | 1994 | televisie |
| VOORGESCHIEDENIS, DE | regie, commentaar | 1989 | televisie |
| WAS DAT MORTIERVUUR OF BONST MIJN HART ZO? | regie | 1988 | televisie |
| WAS ER NOG WAT | interviewer | 1970 | televisie |
| Z.I. | interviewer | 1981 | Radio |
| ZIPCODE | regie | 1974 | televisie |