Oeuvre van Paula van der Oest: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 10: | Regel 10: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Recht voor z'n raab]] | ||
| regie | | regie | ||
| | | 1991 | ||
| televisie | |||
| aflevering 1: Liefde en goudvissen | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Coma]] | |||
| Scenario en regie | |||
| 1994 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Achilles en het zebrapad]] | |||
| Scenario en regie | |||
| 1995 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Always yours, for never]] | ||
| Scenario en regie | | Scenario en regie | ||
| | | 1996 | ||
| | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De nieuwe moeder]] | ||
| regie | | Scenario en regie | ||
| | | 1996 | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Smakeloos]] | ||
| regie | | regie | ||
| | | 1997 | ||
| | | opdrachtfilm | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Meedingers]] | ||
| regie | | regie | ||
| | | 1998 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De trip van Teetje]] | ||
| Scenario en regie | | Scenario en regie | ||
| | | 1998 | ||
| | | bioscoop | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Link spel]] | ||
| regie | | regie | ||
| | | 1998 | ||
| | | opdrachtfilm | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height=" | | height="26" | [[De zeven deugden]] | ||
| Scenario en regie | | Scenario en regie | ||
| 1999 | | 1999 | ||
| Regel 80: | Regel 87: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Zus & zo]] | ||
| regie | | Scenario en regie | ||
| | | 2001 | ||
| | | bioscoop | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Moonlight]] | ||
| | | regie | ||
| | | 2001 | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Roos en Rana]] | ||
| regie | | Scenario en regie | ||
| | | 2001 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[26.000 gezichten]] | ||
| regie | | regie | ||
| | | 2004 | ||
| | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Madame Jeanette]] | ||
| | | regie | ||
| | | 2004 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Verborgen gebreken (film)]] | ||
| | | regie | ||
| | | 2004 | ||
| | | bioscoop | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Tiramisu]] | ||
| Scenario en regie | | Scenario en regie | ||
| | | 2008 | ||
| | | bioscoop | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Wijster]] | ||
| regie | | regie | ||
| | | 2008 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[Paula van der Oest|Terug naar biografie]] | [[Paula van der Oest|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 25 nov 2009 09:37
| titel | functie | jaartal | medium | opmerking |
| Recht voor z'n raab | regie | 1991 | televisie | aflevering 1: Liefde en goudvissen |
| Coma | Scenario en regie | 1994 | televisie | |
| Achilles en het zebrapad | Scenario en regie | 1995 | televisie | |
| Always yours, for never | Scenario en regie | 1996 | televisie | |
| De nieuwe moeder | Scenario en regie | 1996 | bioscoop | |
| Smakeloos | regie | 1997 | opdrachtfilm | |
| Meedingers | regie | 1998 | televisie | |
| De trip van Teetje | Scenario en regie | 1998 | bioscoop | |
| Link spel | regie | 1998 | opdrachtfilm | |
| De zeven deugden | Scenario en regie | 1999 | televisie | Afleveringen: Hoop: Meedingers en Matigheid: Doolhof |
| Het verlorene zal ik zoeken | regie | 1999 | televisie | |
| Zus & zo | Scenario en regie | 2001 | bioscoop | |
| Moonlight | regie | 2001 | bioscoop | |
| Roos en Rana | Scenario en regie | 2001 | televisie | |
| 26.000 gezichten | regie | 2004 | televisie | |
| Madame Jeanette | regie | 2004 | televisie | |
| Verborgen gebreken (film) | regie | 2004 | bioscoop | |
| Tiramisu | Scenario en regie | 2008 | bioscoop | |
| Wijster | regie | 2008 | televisie |