Gallery: Gat in de muur: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 9: Regel 9:
| width="50" | [[Afbeelding:56110-3.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-3.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56110-5.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-5.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-6.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-6.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-8.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-8.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56110-9.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-9.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-10.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-10.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-11.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-11.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56110-12.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-12.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-13.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-13.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-14.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-14.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56110-15.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-15.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-16.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-16.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-17.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-17.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56110-18.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-18.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-19.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-19.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-20.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-20.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56110-21.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-21.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-22.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-22.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-23.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-23.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56110-24.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-24.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-25.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-25.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-26.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-26.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56110-27.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-27.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-28.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-28.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-30.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-30.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56110-31.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-31.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-34.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56110-34.png|thumb|200px]]

Versie van 2 dec 2009 14:18

Op de set

Werkfoto's geschoten op de set van Gat in de muur op 17 oktober 1956.

Terug naar productie