Oeuvre: I Care Producties: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 26: | Regel 26: | ||
| height="26" | [[Het Radboud]] | | height="26" | [[Het Radboud]] | ||
| [[EO]] | | [[EO]] | ||
| 2007 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Liede op het tweede gezicht]] | |||
| [[SBS6]] | |||
| 2007 | | 2007 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 76: | Regel 83: | ||
| [[RTL4]] | | [[RTL4]] | ||
| 2008-2009 | | 2008-2009 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Trauma centrum]] | |||
| [[SBS6]] | |||
| 2008-heden | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
Huidige versie van 20 jul 2010 09:12
| Titel | Omroep | Jaar | Medium | Opmerking |
| Medisch centrum | SBS6 | 2006-2007 | Televisie | |
| De Daniel den Hoed kliniek | AVRO | 2007 | Televisie | |
| Het Radboud | EO | 2007 | Televisie | |
| Liede op het tweede gezicht | SBS6 | 2007 | Televisie | |
| Missers | AVRO | 2007-heden | Televisie | |
| Het kinderziekenhuis | AVRO | 2007-heden | Televisie | |
| De centrale huisartsenpost | AVRO | 2007-heden | Televisie | |
| Nederland in beweging! | AVRO, MAX | 2007-heden | Televisie | |
| Een dag om te vergeten | EO | 2008 | Televisie | |
| Het stadsziekenhuis | EO | 2008 | Televisie | |
| Je lijf, je leven | RTL4 | 2008-2009 | Televisie | |
| Trauma centrum | SBS6 | 2008-heden | Televisie | |
| Vinger aan de pols | AVRO | 2008-heden | Televisie | |
| De dromendokter | KRO | 2009 | Televisie | |
| De longafdeling | AVRO | 2009 | Televisie | |
| De vakantiedokter | AVRO | 2009 | Televisie | |
| BN-ers in de zorg | AVRO | 2010 | Televisie |