Oeuvre Hein van Nievelt: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 47: | Regel 47: | ||
| height="13" | [[Dutch viking]] | | height="13" | [[Dutch viking]] | ||
| Commentator, productie | | Commentator, productie | ||
| 1987 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Vakantiekompas]] | |||
| Redacteur | |||
| 1987 | | 1987 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 97: | Regel 104: | ||
| Redacteur | | Redacteur | ||
| 1993-1994 | | 1993-1994 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[CrimiNEE]] | |||
| Redacteur | |||
| 1994 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
Huidige versie van 10 feb 2012 14:17
| Titel | Functie | jaartal | medium | opmerking |
| Omroeper TROS | Omroeper | 1972-1980, 1991 | Televisie | |
| Aktua (radio) | Verslaggever | 1973 | Radio | |
| Kieskeurig | Presentator | 1979, 1982-1983, 1986-1987, 1990-1992 |
Televisie | |
| Aktua (televisie) | Redacteur, verslaggever | 1982 - 1988, 1991 | Televisie | |
| Kieskeurig op wielen | Presentator, productie | 1986 - 1987 | Televisie | |
| Dutch viking | Commentator, productie | 1987 | Televisie | |
| Vakantiekompas | Redacteur | 1987 | Televisie | |
| Airshow Lelystad | Commentator | 1987 | Televisie | |
| TROS Sport | Redacteur | 1988 | Televisie | |
| Toen de TROS werd losgesmeten | Presentator | 1989 | Radio | |
| Voetbal plus | Presentator | 1990 | Televisie | |
| The classic marathon | Regisseur | 1991 | Televisie | |
| London Sydney marathon | Regisseur, presentator, productie | 1993 | Televisie | |
| Twee vandaag | Redacteur | 1993-1994 | Televisie | |
| CrimiNEE | Redacteur | 1994 | Televisie | |
| Spreekuur | Regisseur | 1997-1999 | Televisie | |
| Landelijke fietsdag 1998 | Regisseur, samensteller | 1998 | Televisie | |
| Meer tuinplezier | Verslaggever | 1998 | Televisie |