Oeuvre van Jeroen Overbeek: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met '{| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="203" height="26" | Titel | width="116" | Functie | width="55" | Jaar | width="104" | Medium | w...' |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| (8 tussenliggende versies door 4 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Jeroen Overbeek|Terug naar biografie]] | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="203" height="26" | Titel | | width="203" height="26" | Titel | ||
| width="116" | Functie | | width="116" | Functie | ||
| width=" | | width="70" | Jaar | ||
| width="104" | Medium | | width="104" | Medium | ||
| width="48" | Opmerking | | width="48" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Radionieuws | | height="13" | [[ANP/ NOS Radionieuws]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| | | 1989-1998 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Tweede-kamerverkiezingen 1994 | | height="13" | [[Tweede-kamerverkiezingen 1994]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1994 | | 1994 | ||
| Regel 22: | Regel 25: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | NOS Journaal | | height="13" | [[Verkiezingen en sport op Radio 1]] | ||
| Presentator | |||
| 1995 | |||
| Radio | |||
| geeft de tussenstanden van de verkiezingsuitslag door | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[NOS Journaal]] | |||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1999- | | 1999-heden | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Hallo 2000 | | height="13" | [[Hallo 2000]] | ||
| Verslaggever | | Verslaggever | ||
| 1999 | | 1999 | ||
| Regel 36: | Regel 46: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Jeugdjournaal | | height="13" | [[Jeugdjournaal]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| Regel 43: | Regel 53: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Dag van de vrijheid | | height="13" | [[Dag van de vrijheid]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2001 | | 2001 | ||
| Regel 50: | Regel 60: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Het huwelijk | | height="13" | [[Het huwelijk]] | ||
| Verslaggever | | Verslaggever | ||
| 2002 | | 2002 | ||
| Regel 57: | Regel 67: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Aanslag Pim Fortuyn | | height="13" | [[Aanslag Pim Fortuyn]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2002 | | 2002 | ||
| Regel 64: | Regel 74: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | 50 jaar koningin Elizabeth | | height="13" | [[50 jaar koningin Elizabeth]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2002 | | 2002 | ||
| Regel 71: | Regel 81: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Nationale dodenherdenking | | height="13" | [[Nationale dodenherdenking]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2003- | | 2003-heden | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Aanval op Irak | | height="13" | [[Aanval op Irak]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2003 | | 2003 | ||
| Regel 85: | Regel 95: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Uitvaart prinses Juliana | | height="13" | [[Uitvaart prinses Juliana]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| Regel 92: | Regel 102: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Welkom Europa | | height="13" | [[Welkom Europa]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| Regel 99: | Regel 109: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Twee Vandaag | | height="13" | [[Twee Vandaag]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| Regel 106: | Regel 116: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Aanslagen openbaar vervoer Londen | | height="13" | [[Aanslagen openbaar vervoer Londen]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| Regel 113: | Regel 123: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Postbus 51, spotje 4&5 mei | | height="13" | [[Radio 1 Journaal]] | ||
| Presentator | |||
| 2005-2009 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Postbus 51, spotje 4&5 mei]] | |||
| Voice-over | | Voice-over | ||
| 2007 | | 2007 | ||
| Regel 120: | Regel 137: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="13" | [[Politiek 24]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2008 | | 2008 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Achter de schermen bij de NOS redactie | | *Achter de schermen bij de NOS redactie | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sinterklaasjournaal]] | |||
| Acteur | |||
| 2009 | |||
| Televisie | |||
| *In de rol van Pieterbaas | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Nieuwsuur]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| | | 2010-heden | ||
| | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Mannen die vrouwen haten]] | ||
| | | Acteur | ||
| 2011 | | 2011 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | speelt zichzelf | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Lijn 32]] | |||
| Acteur | |||
| 2012 | |||
| Televisie | |||
| speelt zichzelf | |||
|} | |} | ||
[[Jeroen Overbeek|Terug naar biografie]] | [[Jeroen Overbeek|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 18 dec 2012 09:53
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| ANP/ NOS Radionieuws | Presentator | 1989-1998 | Radio | |
| Tweede-kamerverkiezingen 1994 | Presentator | 1994 | Radio | |
| Verkiezingen en sport op Radio 1 | Presentator | 1995 | Radio | geeft de tussenstanden van de verkiezingsuitslag door |
| NOS Journaal | Presentator | 1999-heden | Televisie | |
| Hallo 2000 | Verslaggever | 1999 | Televisie | |
| Jeugdjournaal | Presentator | 2000 | Televisie | |
| Dag van de vrijheid | Presentator | 2001 | Televisie | |
| Het huwelijk | Verslaggever | 2002 | Televisie | |
| Aanslag Pim Fortuyn | Presentator | 2002 | Televisie | |
| 50 jaar koningin Elizabeth | Presentator | 2002 | Televisie | |
| Nationale dodenherdenking | Presentator | 2003-heden | Televisie | |
| Aanval op Irak | Presentator | 2003 | Televisie | |
| Uitvaart prinses Juliana | Presentator | 2004 | Televisie | |
| Welkom Europa | Presentator | 2004 | Televisie | |
| Twee Vandaag | Presentator | 2005 | Televisie | |
| Aanslagen openbaar vervoer Londen | Presentator | 2005 | Televisie | |
| Radio 1 Journaal | Presentator | 2005-2009 | Radio | |
| Postbus 51, spotje 4&5 mei | Voice-over | 2007 | Televisie | |
| Politiek 24 | Presentator | 2008 | Televisie | *Achter de schermen bij de NOS redactie |
| Sinterklaasjournaal | Acteur | 2009 | Televisie | *In de rol van Pieterbaas |
| Nieuwsuur | Presentator | 2010-heden | Televisie | |
| Mannen die vrouwen haten | Acteur | 2011 | Televisie | speelt zichzelf |
| Lijn 32 | Acteur | 2012 | Televisie | speelt zichzelf |