Oeuvre van Jeroen Overbeek: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| (5 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 11: | Regel 11: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Radionieuws]] | | height="13" | [[ANP/ NOS Radionieuws]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| | | 1989-1998 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
| Regel 23: | Regel 23: | ||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Verkiezingen en sport op Radio 1]] | |||
| Presentator | |||
| 1995 | |||
| Radio | |||
| geeft de tussenstanden van de verkiezingsuitslag door | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[NOS Journaal]] | | height="13" | [[NOS Journaal]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1999- | | 1999-heden | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 76: | Regel 83: | ||
| height="13" | [[Nationale dodenherdenking]] | | height="13" | [[Nationale dodenherdenking]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2003- | | 2003-heden | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 113: | Regel 120: | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Radio 1 Journaal]] | |||
| Presentator | |||
| 2005-2009 | |||
| Radio | |||
| | | | ||
| Regel 130: | Regel 144: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Sinterklaasjournaal]] | ||
| Acteur | |||
| 2009 | |||
| Televisie | |||
| *In de rol van Pieterbaas | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nieuwsuur]] | |||
| Presentator | | Presentator | ||
| | | 2010-heden | ||
| | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Mannen die vrouwen haten]] | ||
| | | Acteur | ||
| 2011 | | 2011 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | speelt zichzelf | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Lijn 32]] | |||
| Acteur | |||
| 2012 | |||
| Televisie | |||
| speelt zichzelf | |||
|} | |} | ||
[[Jeroen Overbeek|Terug naar biografie]] | [[Jeroen Overbeek|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 18 dec 2012 09:53
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| ANP/ NOS Radionieuws | Presentator | 1989-1998 | Radio | |
| Tweede-kamerverkiezingen 1994 | Presentator | 1994 | Radio | |
| Verkiezingen en sport op Radio 1 | Presentator | 1995 | Radio | geeft de tussenstanden van de verkiezingsuitslag door |
| NOS Journaal | Presentator | 1999-heden | Televisie | |
| Hallo 2000 | Verslaggever | 1999 | Televisie | |
| Jeugdjournaal | Presentator | 2000 | Televisie | |
| Dag van de vrijheid | Presentator | 2001 | Televisie | |
| Het huwelijk | Verslaggever | 2002 | Televisie | |
| Aanslag Pim Fortuyn | Presentator | 2002 | Televisie | |
| 50 jaar koningin Elizabeth | Presentator | 2002 | Televisie | |
| Nationale dodenherdenking | Presentator | 2003-heden | Televisie | |
| Aanval op Irak | Presentator | 2003 | Televisie | |
| Uitvaart prinses Juliana | Presentator | 2004 | Televisie | |
| Welkom Europa | Presentator | 2004 | Televisie | |
| Twee Vandaag | Presentator | 2005 | Televisie | |
| Aanslagen openbaar vervoer Londen | Presentator | 2005 | Televisie | |
| Radio 1 Journaal | Presentator | 2005-2009 | Radio | |
| Postbus 51, spotje 4&5 mei | Voice-over | 2007 | Televisie | |
| Politiek 24 | Presentator | 2008 | Televisie | *Achter de schermen bij de NOS redactie |
| Sinterklaasjournaal | Acteur | 2009 | Televisie | *In de rol van Pieterbaas |
| Nieuwsuur | Presentator | 2010-heden | Televisie | |
| Mannen die vrouwen haten | Acteur | 2011 | Televisie | speelt zichzelf |
| Lijn 32 | Acteur | 2012 | Televisie | speelt zichzelf |