Oeuvre van Suzanne Bosman: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (5 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 187: | Regel 187: | ||
| height="13" | [[ RTL nieuws]] | | height="13" | [[ RTL nieuws]] | ||
| Presentatie, redactie | | Presentatie, redactie | ||
| 1999- | | 1999-2013 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 194: | Regel 194: | ||
| height="26" | [[RTL nieuws jaaroverzicht]] | | height="26" | [[RTL nieuws jaaroverzicht]] | ||
| Presentatie, redactie | | Presentatie, redactie | ||
| 2002- | | 2002-2009 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Nieuws aan tafel]] | |||
| Presentatie | |||
| 2002-2003 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 201: | Regel 208: | ||
| height="26" | [[Dodenherdenking Waalsdorpervlakte]] | | height="26" | [[Dodenherdenking Waalsdorpervlakte]] | ||
| Presentatie | | Presentatie | ||
| 2005- | | 2005-heden | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Radio EénVandaag]] | |||
| Presentatie | |||
| 2014-heden | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Een vandaag]] | |||
| Presentatie | |||
| 2014-heden | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
Huidige versie van 3 feb 2014 11:30
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| MM-magazine | Verslaggever | 1987 | Radio | |
| Wereldwijzer | Verslaggever | 1987 | Radio | |
| VIP-roem | Verslaggever | 1987-1991 | Radio | |
| Langs de lijn | Presentatie | 1989-1999 | Radio | |
| Hier en nu | Verslaggever, Presentatie | 1991-1993 | Radio | |
| Met het oog op morgen | Verslaggever | 1991-1999 | Radio | |
| Het jaar 1992 | Presentatie | 1992 | Radio | |
| Hier en nu praatradio | Interviewer, presentatie | 1992-1993 | Radio | |
| Effectief besturen | Commentaar | 1993 | Televisie | |
| Weken van de Nederlandse radio | Presentatie | 1993 | Radio | |
| Het jaar 1993 | Presentatie | 1993 | Radio | |
| Zo maak je dat | Presentatie | 1993 | Televisie | |
| Landen in Europa | Commentaar | 1993-1995 | Televisie | |
| Nationale Herdenking 4 mei | Presentatie | 1993-1998 | Radio | |
| Aktuele zaken | Interviewer, presentatie | 1994 | Radio | |
| Het jaar 1994 | Presentatie | 1994 | Radio | |
| Kruispunt | Presentatie | 1994 | Televisie | |
| Bijlage | Presentatie | 1994-1995 | Radio | |
| Aardse zaken | Presentatie | 1995 | Radio | |
| Dokument op 5 | Presentatie | 1995 | Radio | |
| Gebeurtenissen | Presentatie | 1995 | Radio | |
| Het voordeel van de twijfel | Presentatie | 1995 | Radio | |
| Nieuws op 1 | Presentatie | 1995 | Radio | |
| Radio 1 journaal | Presentatie | 1995-1999 | Radio | |
| Plein publiek | Interviewer | 1999 | Radio | |
| RTL nieuws | Presentatie, redactie | 1999-2013 | Televisie | |
| RTL nieuws jaaroverzicht | Presentatie, redactie | 2002-2009 | Televisie | |
| Nieuws aan tafel | Presentatie | 2002-2003 | Televisie | |
| Dodenherdenking Waalsdorpervlakte | Presentatie | 2005-heden | Televisie | |
| Radio EénVandaag | Presentatie | 2014-heden | Radio | |
| Een vandaag | Presentatie | 2014-heden | Televisie |