Oeuvre van Mariëtte Bruggeman: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met '{| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="188" height="13" | Titel | width="116" | Functie | width="98" | Medium | width="58" | Jaar | wi...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (5 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="25" | [[ | | height="25" | [[Overzicht_Omroepers_per_zendgemachtigde#KRO|Omroeper KRO]] | ||
| Omroeper | | Omroeper | ||
| 1983 - 1989 | | 1983 - 1989 | ||
| Regel 16: | Regel 16: | ||
| height="25" | [[1-2-3-show]] | | height="25" | [[1-2-3-show]] | ||
| Assistent | | Assistent | ||
| | | 1984-1986 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 22: | Regel 22: | ||
| height="25" | [[Ted tijd]] | | height="25" | [[Ted tijd]] | ||
| Assistent | | Assistent | ||
| 1985 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Hartengala]] | |||
| Presentator | |||
| 1985 | | 1985 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 28: | Regel 34: | ||
| height="25" | [[Zonnebloemgala]] | | height="25" | [[Zonnebloemgala]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| | | 1985, 1987 | ||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Intocht Sinterklaas 1985]] | |||
| Presentator | |||
| 1985 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 36: | Regel 48: | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Volendams Kerstconcert]] | |||
| Presentator | |||
| 1989 | |||
| Televisie | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 13 dec 2011 10:13
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Omroeper KRO | Omroeper | 1983 - 1989 | Televisie | |
| 1-2-3-show | Assistent | 1984-1986 | Televisie | |
| Ted tijd | Assistent | 1985 | Televisie | |
| Hartengala | Presentator | 1985 | Televisie | |
| Zonnebloemgala | Presentator | 1985, 1987 | Televisie | |
| Intocht Sinterklaas 1985 | Presentator | 1985 | Televisie | |
| Omroeper RTL Véronique | Omroeper | 1989 | Televisie | |
| Volendams Kerstconcert | Presentator | 1989 | Televisie
|