Oeuvre Frans Schupp: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (2 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 11: | Regel 11: | ||
| height="13" | [[Memorandum van een dokter]] | | height="13" | [[Memorandum van een dokter]] | ||
| grafisch ontwerp | | grafisch ontwerp | ||
| 1963- | | 1963-1967 | ||
| televisie | | televisie | ||
|style="font-weight:bold" | | |style="font-weight:bold" | | ||
| Regel 103: | Regel 103: | ||
| grafisch ontwerp | | grafisch ontwerp | ||
| 1982-1985 | | 1982-1985 | ||
| televisie | |||
| ism [[Robin Noorda]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Gezonde voeding]] | |||
| grafisch ontwerp | |||
| 1983 | |||
| televisie | | televisie | ||
| ism [[Robin Noorda]] | | ism [[Robin Noorda]] | ||
| Regel 180: | Regel 187: | ||
| grafisch ontwerp | | grafisch ontwerp | ||
| 1991-1992 | | 1991-1992 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[TROS Aktua in bedrijf]] | |||
| grafisch ontwerp leader | |||
| 1991-1995 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
Huidige versie van 10 jan 2012 15:40
| Titel | Functie | jaartal | medium | opmerking |
| Memorandum van een dokter | grafisch ontwerp | 1963-1967 | televisie | |
| Capriolen | grafisch ontwerp, illustratie | 1963-1964 | televisie | |
| Ik hou van Hollands | grafisch ontwerp, illustratie | 1966 | televisie | |
| Doebidoe | grafisch ontwerp | 1967-1970 | televisie | |
| Toppop | grafisch ontwerp, decor | 1970-1972 | televisie | |
| Lijmen | grafisch ontwerp | 1970 | televisie | |
| KRO-televisievormgeving | grafisch ontwerp, animatie | 1974-1977, 1977-1981, 1981-1982, 1982-1985, 1985-1988 | televisie | |
| Pipo en het grachtengeheim | grafisch ontwerp | 1975 | televisie | |
| Eurovisie songfestival | grafisch ontwerp | 1976 | televisie, drukwerk | |
| Pipo en de lachplaneet | grafisch ontwerp | 1976 | televisie | |
| Brandpunt | grafisch ontwerp | 1977 | televisie | |
| Moderne sterrenkunde | grafisch ontwerp | 1980-1983 | televisie | |
| VARA pauzefilmpjes | grafisch ontwerp, animatie | 1982-1983 | televisie | |
| Pisa | grafisch ontwerp | 1982-1985 | televisie | ism Robin Noorda |
| Gezonde voeding | grafisch ontwerp | 1983 | televisie | ism Robin Noorda |
| Biotechnologie | grafisch ontwerp | 1985-1986 | televisie | |
| KRO's boven m'n pet show | grafisch ontwerp | 1987 | televisie | |
| Bezoek van de Paus aan Nederland | grafisch ontwerp | 1985 | televisie, drukwerk | |
| Kinderen voor kinderen 7 | grafisch ontwerp | 1986 | televisie, drukwerk | |
| Reagan: let's finish the job | grafisch ontwerp | 1986 | televisie | ism Harry Schreurs |
| Moordspel | grafisch ontwerp | 1987 | televisie | ism Robin Noorda |
| Atlantis | grafisch ontwerp | 1987 | televisie | |
| Kinderen voor kinderen 8 | grafisch ontwerp | 1987 | televisie | ism Robin Noorda |
| KRO logo | grafisch ontwerp | 1988 | televisie | |
| Uit de kunst | grafisch ontwerp | 1988 | televisie | |
| Crime time | grafisch ontwerp | 1991-1992 | televisie | |
| TROS Aktua in bedrijf | grafisch ontwerp leader | 1991-1995 | televisie | |
| NCRV seizoensleaders | grafisch ontwerp | 1991-1992 | televisie |