Oeuvre van Astrid Kersseboom: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (7 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Astrid Kersseboom|Terug naar biografie]] | [[Astrid Kersseboom|Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="175" height="26" | Titel | | width="175" height="26" | Titel | ||
| width=" | | width="180" | Functie | ||
| width="131" | Jaar | | width="131" | Jaar | ||
| width="48" | Medium | | width="48" | Medium | ||
| width="48" | Opmerking | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Omroep Brabant]] | |||
| Interviewer, presentator, verslaggever, redacteur | |||
| 1989-1998 | |||
| Radio | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Omroep Brabant]] | |||
| Presentator | |||
| 1999 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 221: | Regel 235: | ||
| height="13" | [[Koninginnedag 2010]] | | height="13" | [[Koninginnedag 2010]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2010 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bevrijdingsdag 2010]] | |||
| Interviewer, presentator, verslaggever | |||
| 2010 | | 2010 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 266: | Regel 286: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Veteranendag 2011]] | |||
| Presentator | |||
| 2011 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Afscheid koningin Beatrix]] | |||
| presentator, interviewer | |||
| 2013 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Inhuldiging koning Willem-Alexander]] | |||
| presentator, interviewer | |||
| 2013 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Astrid Kersseboom|Terug naar biografie]] | [[Astrid Kersseboom|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 24 jul 2013 09:41
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Omroep Brabant | Interviewer, presentator, verslaggever, redacteur | 1989-1998 | Radio
| |
| Omroep Brabant | Presentator | 1999 | Televisie | |
| Radio 1 Journaal | Interviewer, presentator, verslaggever | 2000, 2002-2003, 2006-2010 | Radio | |
| Sportjournaal | Presentator, commentator | 2001-2006, 2010 | Televisie | |
| Studio Sport | Presentator | 2001-2008 | Televisie | |
| Prins Claus 1926-2002: de uitvaart | Presentator | 2002 | Televisie | |
| Studio Sport Jaaroverzicht 2003 | Commentator, voice-over | 2003 | Televisie | |
| Studio Olympia | Presentator | 2003-2005 | Televisie | |
| Netwerk | Presentator | 2004 | Televisie | |
| Nova/Den Haag Vandaag | Presentator | 2004 | Televisie | |
| NOS Journaal | Interviewer, presentator | 2004-heden | Televisie | |
| Jaaroverzicht Journaal 2006 | Presentator | 2006 | Televisie | |
| Tweede Kamer verkiezingen 2006 | Presentator | 2006 | Televisie | |
| Uitslagen gemeenteraadsverkiezingen 2006 | Presentator | 2006 | Televisie | |
| Doop prinses Ariane | Presentator | 2007 | Televisie | |
| Het is een meisje! | Presentator | 2007 | Televisie | |
| Jubileumconcert Wereldomroep | Presentator | 2007 | Televisie | |
| Koninginnedag 2007 | Presentator | 2007 | Televisie | |
| Het nieuwe circus | Commentator | 2007-2008 | Televisie | |
| Amerika kiest: de debatten | Presentator | 2008 | Televisie | |
| De week van het jaar (jaaroverzicht 2008) | Presentator | 2008 | Televisie | |
| Koninginnedag 2008 | Interviewer, presentator | 2008 | Televisie | |
| Koninklijk jarig in Carré | Presentator | 2008 | Televisie | |
| Veteranendag 2008 | Presentator | 2008 | Televisie | |
| 60 jaar volksrepubliek China | Presentator | 2009 | Televisie | |
| 65 jaar na D-day | Presentator | 2009 | Televisie | |
| Europa kiest | Presentator | 2009 | Televisie | |
| Herdenking Apeldoorn | Presentator | 2009 | Televisie | |
| Juliana, mevrouw majesteit | Presentator | 2009 | Televisie | |
| Koninginnedag 2009: aanslag op koninklijke familie | Presentator | 2009 | Televisie | |
| Oranje jaaroverzicht 2009 | Presentator | 2009 | Televisie | |
| Prinsjesdag 2009 | Presentator | 2009 | Televisie | |
| Veteranendag 2009 | Presentator | 2009 | Televisie | |
| Beatrix 30 jaar koningin | Presentator | 2010 | Televisie | |
| Blauw Bloed Extra | Commentator | 2010 | Televisie | |
| De koningin in Noorwegen | Presentator | 2010 | Televisie | |
| Huwelijk Victoria van Zweden | Presentator | 2010 | Televisie | |
| Koninginnedag 2010 | Presentator | 2010 | Televisie | |
| Bevrijdingsdag 2010 | Interviewer, presentator, verslaggever | 2010 | Televisie | |
| Oranje jaaroverzicht 2010 | Presentator | 2010 | Televisie | |
| Prinsjesdag 2010 | Presentator | 2010 | Televisie | |
| Veteranendag 2010 | Interviewer, presentator | 2010 | Televisie | |
| Nieuwsuur | Interviewer, presentator | 2010-2011 | Televisie | |
| De koningin in Duitsland | Interviewer, presentator | 2011 | Televisie | |
| De koningin in Qatar | Presentator | 2011 | Televisie | |
| Koninginnedag 2011 | Presentator | 2011 | Televisie | |
| Veteranendag 2011 | Presentator | 2011 | Televisie | |
| Afscheid koningin Beatrix | presentator, interviewer | 2013 | Televisie | |
| Inhuldiging koning Willem-Alexander | presentator, interviewer | 2013 | Televisie |