Oeuvre Matthijs van Nieuwkerk: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (2 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Matthijs van Nieuwkerk|Terug naar biografie]] | [[Matthijs van Nieuwkerk|Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="184" height="13" | Titel | | width="184" height="13" | Titel | ||
| Regel 27: | Regel 27: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| Radio | | Radio | ||
| 1992- | | 1992-1997 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hard gras]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1996 | |||
| | | | ||
| Regel 203: | Regel 210: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2011 | | 2011 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De wereld leert door]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2013 | |||
| | | | ||
Huidige versie van 17 feb 2020 13:09
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| De connaisseur | Redacteur | Televisie | 1991 | |
| Prima vista! | Redacteur | Televisie | 1991 | |
| Opium | Presentator | Radio | 1992-1997 | |
| Hard gras | Redacteur | Televisie | 1996 | |
| De eenzame oorlog van Koos Tak | Acteur | Televisie | 1996 | * Matthijs speelt zichzelf |
| De gids | Presentator | Televisie | 2001-2002 | |
| Top 2000 a go-go | Presentator | Televisie | 2002-heden | |
| Popquiz a gogo | Presentator | Televisie | 2003-2004 | |
| Het gala van de Nederlandse film | Presentator | Televisie | 2003-2004 | |
| TV 3 | Presentator | Televisie | 2003-2005 | |
| Top 2000 in concert | Presentator | Televisie | 2003-heden | |
| Nederland kiest | Presentator | Televisie | 2003 | |
| Kunststof | Presentator | Televisie | 2003 | |
| NOVA | Presentator | Televisie | 2003 | |
| Cinema.nl | Verslaggever | Televisie | 2006 | |
| Holland sport | Presentator | Televisie | 2004-2008 | |
| De wereld draait door | Presentator | Televisie | 2005-heden | |
| De avond van de grote filmquiz | Presentator | Televisie | 2006 | |
| De top 2000 stemfinale | Presentator | Televisie | 2006 | |
| In beeld | Commentator | Televisie | 2007 | |
| Tijd voor twee | Verslaggever | Radio | 2007 | |
| Nacht van de popmuziek | Presentator | Televisie | 2007 | |
| De top 2000 trapt af | Presentator | Televisie | 2007 | |
| Wat heet! | Presentator | Televisie | 2007 | |
| De zomer draait door | Presentator | Televisie | 2007 | |
| TV moment van het jaar | Presentator | Televisie | 2007-heden | |
| Nacht van de Nederpop | Presentator | Televisie | 2008 | |
| Vlammen voor de vrijheid | Presentator | Televisie | 2008 | |
| DWDD recordings | Presentator | Televisie | 2011 | |
| De wereld leert door | Presentator | Televisie | 2013 |