Oeuvre van René van Brakel: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 9: | Regel 9: | ||
| width="48" | medium | | width="48" | medium | ||
| width="83" | opmerking | | width="83" | opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[Lokale Omroep Nuenen]] | |||
| presentator | |||
| 1990-1993 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 69: | Regel 76: | ||
| height="51" | [[NOS op 3]] | | height="51" | [[NOS op 3]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| 2011- | | 2011-2016 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 76: | Regel 83: | ||
| height="26" | [[NOS Journaal]] | | height="26" | [[NOS Journaal]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| 2011- | | 2011-2016 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 84: | Regel 91: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 2011 | | 2011 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="76" | [[Een Vandaag]] | |||
| Hoofdredacteur | |||
| 2017-heden | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
Huidige versie van 1 mrt 2017 08:41
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| Lokale Omroep Nuenen | presentator | 1990-1993 | radio | |
| Stichting Lokale Omroep Mistral Radio Geldrop | presentator | 1994-1997 | radio | |
| Omroep Brabant | presentator, redacteur | 1997-2002 | radio | |
| Omroep Brabant | voice-over | 1998-2002 | televisie | |
| Brabant nieuws | presentator, redacteur | 1998-2008 | televisie | |
| Radio 1 avondjournaal | verslaggever | 1998 | radio | |
| Met het oog op morgen | verslaggever | 2004 | radio | |
| Radio 1 ochtendjournaal | verslaggever | 2007-2008 | radio | |
| Journaal op 3 | presentator | 2008-2011 | televisie | |
| NOS op 3 | presentator | 2011-2016 | televisie | |
| NOS Journaal | presentator | 2011-2016 | televisie | |
| Herdenking aanslagen Noorwegen | presentator | 2011 | televisie | |
| Een Vandaag | Hoofdredacteur | 2017-heden | televisie |