Oeuvre van Peter Creutzberg: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (3 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Peter Creutzberg|Terug naar biografie]] | [[Peter Creutzberg|Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="bottom" | |- style="font-weight:bold" valign="bottom" | ||
| width="246" height="13" | Titel | | width="246" height="13" | Titel | ||
| Regel 13: | Regel 13: | ||
| 1948 | | 1948 | ||
| film | | film | ||
|- | |||
| height="13" valign="bottom" | [[Visotter oom Stein en dolfijnen]] | |||
| valign="bottom" | regie | |||
| valign="bottom" | ca.1949 | |||
| valign="bottom" | film | |||
|- | |- | ||
| Regel 37: | Regel 43: | ||
| 1956 | | 1956 | ||
| film | | film | ||
|- | |||
| height="13" valign="bottom" | [[Pauze]] | |||
| valign="bottom" | productie | |||
| valign="bottom" | 1956 | |||
| valign="bottom" | film | |||
|- | |- | ||
| Regel 130: | Regel 142: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="bottom" | [[Maiz]] | | height="13" valign="bottom" | [[Maiz]] | ||
| valign="bottom" | regie | |||
| valign="bottom" | 1967 | |||
| valign="bottom" | film | |||
|- | |||
| height="13" valign="bottom" | [[Tee a moro fara kondre]] | |||
| valign="bottom" | regie | | valign="bottom" | regie | ||
| valign="bottom" | 1967 | | valign="bottom" | 1967 | ||
| Regel 204: | Regel 222: | ||
| valign="bottom" | regie | | valign="bottom" | regie | ||
| valign="bottom" | 1974 | | valign="bottom" | 1974 | ||
| valign="bottom" | film | |||
|- | |||
| height="13" valign="bottom" | [[C.O.T. - Curaçao Oil Terminal. Crude Oil Transshipment]] | |||
| valign="bottom" | regie | |||
| valign="bottom" | 1975 | |||
| valign="bottom" | film | | valign="bottom" | film | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="bottom" | [[Tierra del mar]] | | height="13" valign="bottom" | [[Tierra del mar]] | ||
| valign="bottom" | regie | |||
| valign="bottom" | 1976 | |||
| valign="bottom" | film | |||
|- | |||
| height="13" valign="bottom" | [[Paradise lost]] | |||
| valign="bottom" | regie | | valign="bottom" | regie | ||
| valign="bottom" | 1976 | | valign="bottom" | 1976 | ||
| Regel 219: | Regel 249: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[Fosiles de villa de | | height="13" | [[Fosiles de villa de Leiva]] | ||
| regie | | regie | ||
| 1978 | | 1978 | ||
| Regel 226: | Regel 256: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="bottom" | [[Bonaire tin…]] | | height="13" valign="bottom" | [[Bonaire tin…]] | ||
| valign="bottom" | regie | |||
| valign="bottom" | 1980 | |||
| valign="bottom" | film | |||
|- | |||
| height="13" valign="bottom" | [[The missing dolphin]] | |||
| valign="bottom" | regie | | valign="bottom" | regie | ||
| valign="bottom" | 1980 | | valign="bottom" | 1980 | ||
| Regel 238: | Regel 274: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="bottom" | [[Natuur op de Nederlandse Antillen]] | | height="13" valign="bottom" | [[Natuur op de Nederlandse Antillen]] | ||
| valign="bottom" | regie | |||
| valign="bottom" | 1982 | |||
| valign="bottom" | film | |||
|- | |||
| height="13" valign="bottom" | [[Korsou, di pia te kabes]] | |||
| valign="bottom" | regie | | valign="bottom" | regie | ||
| valign="bottom" | 1982 | | valign="bottom" | 1982 | ||
| Regel 258: | Regel 300: | ||
| valign="bottom" | regie | | valign="bottom" | regie | ||
| valign="bottom" | 1984 | | valign="bottom" | 1984 | ||
| valign="bottom" | film | |||
|- | |||
| height="13" valign="bottom" | [[Scamp. Hull cleaning equipment]] | |||
| valign="bottom" | regie | |||
| valign="bottom" | ca.1984 | |||
| valign="bottom" | film | | valign="bottom" | film | ||
Huidige versie van 12 feb 2013 14:55
| Titel | functie | jaartal | medium |
| Wakaboen | regie | 1948 | film |
| Visotter oom Stein en dolfijnen | regie | ca.1949 | film |
| Imperialen 00000 | regie | 1951 | film |
| ’n wali bena | regie | 1954 | film |
| Mangrove | regie | 1954 | film |
| Selantie | regie | 1956 | film |
| Pauze | productie | 1956 | film |
| Een dorpsgemeenschap in het Mangrovegebied | regie | 1958 | film |
| Onze kroonprinses in de west | regie | 1958 | film |
| Zwampoogst | regie | 1958 | film |
| Veilig verkeer begint bij ons zelf | regie | 1959 | film |
| Op weg naar ontwikkeling | regie | 1960 | film |
| Gevleugelde verovering | regie | 1961 | film |
| Rijst | regie | 1961 | film |
| Surinaams passiepel | regie | 1961 | film |
| Trefpunt Suriname | regie | 1961 | televisie |
| Wij surinamers | regie | 1961 | film |
| Oke aki Antillas | regie | 1962 | film |
| Land in opkomst | regie | 1964 | film |
| Te Aworo | regie | 1964 | film |
| Corsow | regie | 1967 | film |
| Ina | regie | 1967 | film |
| Maiz | regie | 1967 | film |
| Tee a moro fara kondre | regie | 1967 | film |
| Kinderen van Suriname | regie | 1968 | film |
| Ruta del librator | regie | 1968 | film |
| Se llamaria Colombia setenta | regie | 1970 | film |
| Fowroenesie (de broedkolonie) | regie | 1971 | film |
| De gouden zwamp | regie | 1971 | film |
| Libi den krape Spaar de schildpadden | regie | 1971 | film |
| Wageningen | regie | 1971 | film |
| Bigi boesi abi wan tori (Wat het bos betekent) | regie | 1974 | film |
| Foe hor 'en so (om te behouden) | regie | 1974 | film |
| Meti moesoe de (Laat het wild leven) | regie | 1974 | film |
| Sekanti (de zeekant) | regie | 1974 | film |
| Stinasu kondre; Stinasu land | regie | 1974 | film |
| C.O.T. - Curaçao Oil Terminal. Crude Oil Transshipment | regie | 1975 | film |
| Tierra del mar | regie | 1976 | film |
| Paradise lost | regie | 1976 | film |
| Arte tairona | regie | 1978 | film |
| Fosiles de villa de Leiva | regie | 1978 | film |
| Bonaire tin… | regie | 1980 | film |
| The missing dolphin | regie | 1980 | film |
| Stima'ruba | regie | 1981 | film |
| Natuur op de Nederlandse Antillen | regie | 1982 | film |
| Korsou, di pia te kabes | regie | 1982 | film |
| A Song for Statia | regie | 1984 | film |
| Lest Saba loose her Crown | regie | 1984 | film |
| Sint Maarten, beware | regie | 1984 | film |
| Scamp. Hull cleaning equipment | regie | ca.1984 | film |
| Rondom het rif | regie | 1985 | film |
| Willemstad nu...of nooit meer | regie | 1985 | film |
| Aruba scuba | regie | 1989 | film |
| Aruba, zorg voor je zee! | regie | 1989 | film |