Oeuvre van Rick Nieman: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (7 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 10: | Regel 10: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | | | height="26" | European business weekly | ||
| Verslaggever | | Verslaggever | ||
| 1988-1989 | | 1988-1989 | ||
| Regel 17: | Regel 17: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | CNN London | ||
| Verslaggever | | Verslaggever | ||
| 1990-1991 | | 1990-1991 | ||
| Regel 48: | Regel 48: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1993-1995 | | 1993-1995 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Gemeenteraadsverkiezingen]] | |||
| Verslaggever, interviewer | |||
| 1994 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Tweede lijn: kinderen van het Derde Rijk]] | |||
| Voice-over | |||
| 1994 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 54: | Regel 68: | ||
| height="13" | [[Chirurgenwerk]] | | height="13" | [[Chirurgenwerk]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1994 | | 1994-1995 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 64: | Regel 78: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Dagelijkse editie | | Dagelijkse editie | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 87: | Regel 94: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Stills]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1995 | | 1995 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | Leidt dit televisiedrama in en voert na afloop een discussie | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 125: | Regel 132: | ||
| Presentator, interviewer | | Presentator, interviewer | ||
| 2003-2011 | | 2003-2011 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="29" | [[Rick's road trip]] | |||
| Presentator | |||
| 2008 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="29" | [[Obama vs McCain]] | |||
| Presentator | |||
| 2008 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="29" | [[President Obama: De belofte]] | |||
| Presentator | |||
| 2009 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 139: | Regel 167: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2011-2012 | | 2011-2012 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="29" | [[Lover of loser]] | |||
| Acteur (Presentator) | |||
| 2011 | |||
| Televisie | |||
| speelt zichzelf als nieuwspresentator | |||
|- valign="top" | |||
| height="29" | [[De spelen]] | |||
| Presentator | |||
| 2012 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="29" | [[Willem-Alexander en Máxima, het nieuwe koningspaar]] | |||
| Presentator, interviewer | |||
| 2013 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
Huidige versie van 24 jul 2013 11:41
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| European business weekly | Verslaggever | 1988-1989 | Televisie | |
| CNN London | Verslaggever | 1990-1991 | Televisie | |
| RTL nieuws | Verslaggever | 1991-1992 | Televisie | |
| Nieuwslijn | Presentator | 1992-1993 | Televisie | Wekelijkse editie |
| Veronica goes Asia | Presentator | 1993 | Televisie | |
| 2 Vandaag | Presentator | 1993-1995 | Televisie | |
| Gemeenteraadsverkiezingen | Verslaggever, interviewer | 1994 | Televisie | |
| Tweede lijn: kinderen van het Derde Rijk | Voice-over | 1994 | Televisie | |
| Chirurgenwerk | Presentator | 1994-1995 | Televisie | |
| Nieuwslijn | Presentator | 1995-1996 | Televisie | Dagelijkse editie |
| Watersnood 1995 | Presentator | 1995 | Televisie | |
| TV sport | Presentator | 1995 | Televisie | |
| Stills | Presentator | 1995 | Televisie | Leidt dit televisiedrama in en voert na afloop een discussie |
| RTL nieuws | Presentator | 1996-heden | Televisie | |
| De kwestie | Presentator | 1997 | Televisie | |
| Nieuws aan tafel | Presentator | 2000-2001 | Televisie | |
| Wat kiest Nederland? | Presentator | 2002, 2003, 2006, 2010, 2012 | Televisie | |
| Rick Nieman interviewt | Presentator, interviewer | 2003-2011 | Televisie | |
| Rick's road trip | Presentator | 2008 | Televisie | |
| Obama vs McCain | Presentator | 2008 | Televisie | |
| President Obama: De belofte | Presentator | 2009 | Televisie | |
| Verkiezingsdebat | Presentator | 2010 | Televisie | RTL's eerste verkiezingsdebat; vanuit Carré |
| Kwestie van kiezen | Presentator | 2011-2012 | Televisie | |
| Lover of loser | Acteur (Presentator) | 2011 | Televisie | speelt zichzelf als nieuwspresentator |
| De spelen | Presentator | 2012 | Televisie | |
| Willem-Alexander en Máxima, het nieuwe koningspaar | Presentator, interviewer | 2013 | Televisie |