Oeuvre Chazia Mourali: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 190: | Regel 190: | ||
| televisie | | televisie | ||
| speelt in een sketch de voetbalvrouw van [[Raoul Heertje]] | | speelt in een sketch de voetbalvrouw van [[Raoul Heertje]] | ||
|- valign="top" | |||
| height="29" | [[De nationale gezondheidstest]] | |||
| presentator | |||
| 2003 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 254: | Regel 261: | ||
| onderdeel van [[De bedding]] | | onderdeel van [[De bedding]] | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Opera live]] | |||
| schrijver column | |||
| 2012 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Holland Festival]] | |||
| presentator | |||
| 2013 | |||
| televisie | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Chazia Mourali|Terug naar de biografie]] | [[Chazia Mourali|Terug naar de biografie]] | ||
Huidige versie van 16 jul 2013 06:31
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| TV3 | beeldresearcher, redacteur | 1988-1989 | televisie | |
| Véronique Nieuws/RTL Nieuws | redacteur, verslaggever | 1989-1991 | televisie | |
| Kenmerk | presentator, verslaggever | 1991-1992 | televisie | |
| AT5 (diverse programma's) | nieuwspresentator, presentator, verslaggever | 1993-2001 | televisie | |
| Op de valreep | presentator | 1993 | televisie | |
| Erfgoed | commentaar | 1993 | televisie | |
| De tijger slaat toe | commentaar | 1993 | televisie | |
| Sporen | presentator | 1993 | televisie | |
| Terug naar '45 | presentator | 1995 | televisie | |
| Anders TV kijken | presentator | 1995 | televisie | |
| De sollicitatieshow | presentator | 1995 | televisie | |
| Hier en nu | presentator | 1996 | televisie | |
| Zig zag 7/8 | commentaar | 1996 | televisie | |
| Netwerk (actualiteitenprogramma) | presentator, redacteur | 1996-1998 | televisie | |
| Jos op 1 | redacteur | 1997-1999 | televisie | |
| Denkwijzer | presentator | 1998 | televisie | |
| Ondernemen & internet | presentator | 1998 | televisie | |
| Ondernemen & het millenniumprobleem | presentator | 1999 | televisie | |
| Plein 1 | presentator | 1999 | televisie | |
| Ondernemen & bedrijfsoverdracht | presentator | 1999 | televisie | |
| Het liefdespaleis voor ouders en leerkrachten | presentator | 1999 | televisie | |
| Marathon-uitzending over Amsterdam (TV5) | presentator | 1999 | televisie | |
| Vakkenwijzer 7/8 | commentaar | 2001 | televisie | |
| De zwakste schakel | presentator | 2001-2004 | televisie | |
| Kijk dieren | commentaar | 2002 | televisie | |
| De vrienden van Van Swieten | acteur | 2003 | televisie | speelt in een sketch de voetbalvrouw van Raoul Heertje |
| De nationale gezondheidstest | presentator | 2003 | televisie | |
| Kat in de zak | presentator | 2003-2004 | televisie | |
| Achmea kennisquiz | presentator | 2003-2008 | televisie | |
| Char, het medium | presentator | 2004-2007 | televisie | |
| In je recht | presentator | 2004-2006 | televisie | |
| Vet hard | acteur | 2005 | televisie | |
| Bolt | stemacteur | 2009 | bioscoop | |
| Lunch! | presentator | 2010-heden | radio | rubriek: Het mediaforum |
| De ochtend van 4 | presentator | 2012-heden | radio | invaller |
| Chazia's opera's | presentator, researcher, samensteller | 2012 | radio | onderdeel van De bedding |
| Opera live | schrijver column | 2012 | radio | |
| Holland Festival | presentator | 2013 | televisie |