Oeuvre van Janne van Wouwe: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (17 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 32: | Regel 32: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[ | | height="26" | [[Tv Woonmagazine]] | ||
| editor | | editor | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 39: | Regel 39: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[ | | height="26" | [[Natuurlijk Overijssel]] | ||
| editor | | camera / editor | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2002 | | 2002/2003 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[ | | height="26" | [[Milieupolitie]] | ||
| editor | | editor | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | 2003 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[ | | height="26" | [[Gordons late nicht show]] | ||
| editor | | editor | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 75: | Regel 68: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Dorpsstraat 9]] | | height="26" | [[Dorpsstraat 9]] | ||
| | | camera / editor | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2003 | | 2003 | ||
| Regel 82: | Regel 75: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Alarmfase 9]] | | height="26" | [[Alarmfase 9]] | ||
| | | camera / editor | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2003 | | 2003 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[In het spoor van]] | |||
| editor | |||
| televisie | |||
| 2004 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Je leven in de steigers]] | |||
| editor | |||
| televisie | |||
| 2004 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Het blok]] | |||
| editor | |||
| televisie | |||
| 2004-2005 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Blaxtar - Hand op]] | |||
| editor | |||
| videoclip | |||
| 2006 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[La Kritze - Moontrip]] | |||
| editor / camera | |||
| videoclip | |||
| 2006 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Nou En - Gothic Meisje]] | |||
| camera | |||
| videoclip | |||
| 2006 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Het blok]] | |||
| editor | |||
| televisie | |||
| 2007 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Blaxtar - Ik schrijf in]] | |||
| editor | |||
| videoclip | |||
| 2007 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Nou En - Roos]] | |||
| camera / Regie | |||
| videoclip | |||
| 2007 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Blaxtar - De tijd]] | |||
| editor / camera | |||
| videoclip | |||
| 2007 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Blaxtar - Proloog]] | |||
| editor / camera | |||
| videoclip | |||
| 2008 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Return to sender]] | |||
| editor | |||
| televisie | |||
| 2008 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Het blok]] | |||
| editor | |||
| televisie | |||
| 2008 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Nou En - Galajurk]] | |||
| camera | |||
| videoclip | |||
| 2009 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Top Blogger]] | |||
| editor | |||
| televisie pilot | |||
| 2011 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [['t Natuurlijk huus]] | |||
| editor / camera / regie | |||
| televisie | |||
| 2011 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Grenzeloos genieten]] | |||
| editor / samenstelling | |||
| televisie | |||
| 2011 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Blaxtar - K.I.M.]] | |||
| producent | |||
| videoclip | |||
| 2011 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Het blok]] | |||
| editor / item regie | |||
| televisie | |||
| 2011 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Spoken XL, Paradiso]] | |||
| meercamera regie | |||
| DVD | |||
| 2012 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Loflied op de Schepping – Pieter]] | |||
| editor | |||
| filmfestival / bioscoop | |||
| 2012 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Spoken, Schouwburg Amsterdam]] | |||
| meercamera regie / producent | |||
| livestream / DVD | |||
| 2013 | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[Janne van Wouwe|Terug naar de biografie]] | [[Janne van Wouwe|Terug naar de biografie]] | ||
Huidige versie van 31 dec 2013 08:44
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking
|
| Yacht vision | editor | televisie | 2001/2002 | |
| De TV makelaar | editor | televisie | 2001/2002 | |
| Looking good | editor | televisie | 2001 /2002 | |
| Tv Woonmagazine | editor | televisie | 2002 | |
| Natuurlijk Overijssel | camera / editor | televisie | 2002/2003 | |
| Milieupolitie | editor | televisie | 2003 | |
| Gordons late nicht show | editor | televisie | 2003 | |
| Loods 7 | editor | televisie | 2003 | |
| Dorpsstraat 9 | camera / editor | televisie | 2003 | |
| Alarmfase 9 | camera / editor | televisie | 2003 | |
| In het spoor van | editor | televisie | 2004 | |
| Je leven in de steigers | editor | televisie | 2004 | |
| Het blok | editor | televisie | 2004-2005 | |
| Blaxtar - Hand op | editor | videoclip | 2006 | |
| La Kritze - Moontrip | editor / camera | videoclip | 2006 | |
| Nou En - Gothic Meisje | camera | videoclip | 2006 | |
| Het blok | editor | televisie | 2007 | |
| Blaxtar - Ik schrijf in | editor | videoclip | 2007 | |
| Nou En - Roos | camera / Regie | videoclip | 2007 | |
| Blaxtar - De tijd | editor / camera | videoclip | 2007 | |
| Blaxtar - Proloog | editor / camera | videoclip | 2008 | |
| Return to sender | editor | televisie | 2008 | |
| Het blok | editor | televisie | 2008 | |
| Nou En - Galajurk | camera | videoclip | 2009 | |
| Top Blogger | editor | televisie pilot | 2011 | |
| 't Natuurlijk huus | editor / camera / regie | televisie | 2011 | |
| Grenzeloos genieten | editor / samenstelling | televisie | 2011 | |
| Blaxtar - K.I.M. | producent | videoclip | 2011 | |
| Het blok | editor / item regie | televisie | 2011 | |
| Spoken XL, Paradiso | meercamera regie | DVD | 2012 | |
| Loflied op de Schepping – Pieter | editor | filmfestival / bioscoop | 2012 | |
| Spoken, Schouwburg Amsterdam | meercamera regie / producent | livestream / DVD | 2013 |
|