Oeuvre van Ed Elting: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina: Terug naar de biografie {| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\hiddentext> |- style="font... |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (7 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 13: | Regel 13: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1991 - 1992 | | 1991 - 1992 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[NOS-televisievormgeving|Kerstleader NOS]] (straalkachteltje) | |||
| grafisch ontwerper | |||
| televisie | |||
| 1992 - 1994 | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Nederland 3 netstyling | | height="13" | Nederland 3 netstyling | ||
| ontwerper | | grafisch ontwerper<br>animator | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1995 - 1999 | | 1995 - 1999 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | RTL5 Zendervormgeving | |||
| grafisch ontwerper | |||
| televisie | |||
| 1998 - 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | TV2 netstyling | |||
| grafisch ontwerper | |||
| televisie | |||
| 1998 - 2000 | |||
| | | | ||
| Regel 31: | Regel 52: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Een passie voor klei]] | | height="13" | [[Een passie voor klei]] | ||
| grafisch ontwerper | | grafisch ontwerper<br>animator | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| Regel 37: | Regel 58: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[NOVA]] | ||
| grafisch ontwerper | | grafisch ontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 86: | Regel 107: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Het | | height="13" | [[KRO Het huwelijk|Het huwelijk]] | ||
| grafisch ontwerper | | grafisch ontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
Huidige versie van 18 mei 2011 09:40
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Van huis uit | grafisch ontwerper | televisie | 1991 - 1992 | |
| Kerstleader NOS (straalkachteltje) | grafisch ontwerper | televisie | 1992 - 1994 | |
| Nederland 3 netstyling | grafisch ontwerper animator |
televisie | 1995 - 1999 | |
| RTL5 Zendervormgeving | grafisch ontwerper | televisie | 1998 - 1999 | |
| TV2 netstyling | grafisch ontwerper | televisie | 1998 - 2000 | |
| Puur natuur | grafisch ontwerper | televisie | 1999 - 2000 | |
| Een passie voor klei | grafisch ontwerper animator |
televisie | 2000 | |
| NOVA | grafisch ontwerper | televisie | 2000 - 2002 | |
| Spoorloos | grafisch ontwerper | televisie | 2001 - 2005 | |
| Memories | grafisch ontwerper | televisie | 2001 - 2004 | |
| Vurige tongen | grafisch ontwerper | televisie | 2001 - 2002 | |
| Nirvana | grafisch ontwerper | televisie | 2001 - 2002 | |
| Andere ogen | grafisch ontwerper | televisie | 2002 - 2003 | |
| Thuis beelden maken in hout | grafisch ontwerper | televisie | 2002 | |
| Het huwelijk | grafisch ontwerper | televisie | 2003 - 2004 | |
| Vrienden van vroeger | grafisch ontwerper | televisie | 2003 - 2004 | |
| Wonderen bestaan | grafisch ontwerper | televisie | 2003 - 2007 | |
| De held van 2003 | grafisch ontwerper | televisie | 2003 | |
| Theater van het sentiment | grafisch ontwerper | televisie | 2004 - 2006 | |
| Vogels in hun landschap | grafisch ontwerper | televisie | 2004 | |
| NOS Jaaroverzicht | grafisch ontwerper | televisie | 2004 | |
| Document | grafisch ontwerper | televisie | 2004 - heden | |
| Huistijl en logo BVN | grafisch ontwerper | televisie | 2005 - heden | |
| NOS Journaal | decorontwerper | televisie | 2005 - heden | |
| NOS Studio Sport | decorontwerper | televisie | 2005 - heden | |
| NOS Jeugdjournaal | decorontwerper | televisie | 2005 - heden | |
| NOS Actueel | decorontwerper | televisie | 2005 - heden |