Oeuvre van Lex Runderkamp: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (9 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 5: | Regel 5: | ||
| width="133" height="13" | Titel | | width="133" height="13" | Titel | ||
| width="90" | functie | | width="90" | functie | ||
| width=" | | width="62" | jaar | ||
| width="48" | medium | | width="48" | medium | ||
| width=" | | width="100" | opmerking | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 74: | Regel 74: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Aanslagen openbaar vervoer | | height="13" | [[Aanslagen openbaar vervoer Londen]] | ||
| verslaggever | | verslaggever | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | *Gezamelijke uitzending ''[[Netwerk]]'', ''[[2 Vandaag]]'', ''[[NOVA]]'', [[NOS]] | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[In Europa | | height="13" | [[In Europa]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| 2008 | | 2008 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | *Van de aflevering "1944, Warschau en Praag" | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Beagle]] | |||
| regisseur, presentator, eindredacteur | |||
| 2009-2010 | |||
| televisie | |||
|} | |} | ||
[[Lex Runderkamp|Terug naar biografie]] | [[Lex Runderkamp|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 9 sep 2010 13:27
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking | |
| Gouden bergen | redacteur, presentator | 1986-1988 | televisie | ||
| Kwesties | presentator | 1988 | televisie | ||
| Diogenes | redacteur, eindredacteur, regisseur | 1989-1997 | televisie |
| |
| De schending | redacteur, regisseur | 1990 | televisie | ||
| Herinnering aan Nederland | redacteur | 1992 | televisie | ||
| Journaal | verslaggever, redacteur | 1998-2008 | televisie | ||
| NOVA | redacteur | 2001 | televisie | ||
| Radio 1 Journaal | verslaggever | 2005-2007 | radio | ||
| Met het oog op morgen | verslaggever | 2005 | radio | ||
| Aanslagen openbaar vervoer Londen | verslaggever | 2005 | televisie | *Gezamelijke uitzending Netwerk, 2 Vandaag, NOVA, NOS | |
| In Europa | regisseur | 2008 | televisie | *Van de aflevering "1944, Warschau en Praag" | |
| Beagle | regisseur, presentator, eindredacteur | 2009-2010 | televisie |