Oeuvre Anneke Bakker: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina: Terug naar biografie {| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\hiddentext> |- style="fo... |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| (4 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Anneke Bakker|Terug naar biografie]] | [[Anneke Bakker|Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width=" | | width="121" height="13" | Titel | ||
| width=" | | width="82" | functie | ||
| width=" | | width="58" | jaartal | ||
| width=" | | width="50" | medium | ||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Sport in beeld]] | ||
| commentaar | | commentaar | ||
| | | 1978 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Radio journaal]] | ||
| | | verslaggever | ||
| 1984 | |||
| | |||
| televisie | | televisie | ||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Portret van Marokko]] | ||
| commentaar | | commentaar | ||
| | | 1991 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Postzegels]] | |||
| height="13" | [[ | |||
| commentaar | | commentaar | ||
| | | 1991 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="26" | [[Turkse integratie in Nederland]] | ||
| | | commentaar | ||
| 1991 | |||
| | |||
| televisie | | televisie | ||
|- | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="38" | [[Verkiezingen Algerije en maandelijkse boekenrubriek]] | ||
| commentaar | | commentaar | ||
| | | 1991 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Buitenlandse kranten]] | ||
| commentaar | | commentaar | ||
| | | 1992 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Magazine]] | ||
| commentaar | | commentaar | ||
| | | 1992 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Ramadanuitzending]] | | height="13" | [[Ramadanuitzending]] | ||
| commentaar | | commentaar | ||
| 1992 | | 1992 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[In gesprek]] | ||
| omroeper | |||
| 1993 | |||
| radio | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vrijdag de 13e]] | |||
| commentaar | | commentaar | ||
| | | 1994 | ||
| | | televisie | ||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[100 jaar Anton Pieck]] | ||
| commentaar | | commentaar | ||
| | | 1995 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Politieberichten]] | ||
| commentaar | | commentaar | ||
| | | 1995 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="13" | [[Noorderlicht]] | ||
| commentaar | | commentaar | ||
| | | 1999 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De zaak Braun]] | | height="13" | [[De zaak Braun]] | ||
| commentaar | | commentaar | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[NOS]] | |||
| eindregisseur | |||
| 2000-2013 | |||
| televisie | |||
|} | |} | ||
[[Anneke Bakker|Terug naar biografie]] | [[Anneke Bakker|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 4 nov 2013 09:54
| Titel | functie | jaartal | medium |
| Sport in beeld | commentaar | 1978 | televisie |
| Radio journaal | verslaggever | 1984 | televisie |
| Portret van Marokko | commentaar | 1991 | televisie |
| Postzegels | commentaar | 1991 | televisie |
| Turkse integratie in Nederland | commentaar | 1991 | televisie |
| Verkiezingen Algerije en maandelijkse boekenrubriek | commentaar | 1991 | televisie |
| Buitenlandse kranten | commentaar | 1992 | televisie |
| Magazine | commentaar | 1992 | televisie |
| Ramadanuitzending | commentaar | 1992 | televisie |
| In gesprek | omroeper | 1993 | radio |
| Vrijdag de 13e | commentaar | 1994 | televisie |
| 100 jaar Anton Pieck | commentaar | 1995 | televisie |
| Politieberichten | commentaar | 1995 | televisie |
| Noorderlicht | commentaar | 1999 | televisie |
| De zaak Braun | commentaar | 2000 | televisie |
| NOS | eindregisseur | 2000-2013 | televisie |