Gallery: Vader en zoon: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '===Op de set bij Floris en Fakir=== Werkfoto's geschoten op de set van ''Vader en zoon'' in 1974. De foto's zijn genomen tijdens de opnames van aflevering 2 "Een leuk...'
 
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
===Op de set bij Floris en Fakir===
===Op de set===


Werkfoto's geschoten op de set van ''Vader en zoon'' in 1974. De foto's zijn genomen tijdens de opnames van aflevering 2 "Een leuk fris meisje".  
Werkfoto's geschoten op de set van ''Vader en zoon'' in 1974. De foto's zijn genomen tijdens de opnames van aflevering 2 "Een leuk fris meisje".  
Regel 40: Regel 40:


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:74427-kb2-11.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:74427-kb2-12.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:74427-kb2-12.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:74427-kb2-13.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:74427-kb2-13.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:74427-kb2-14.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:74427-kb2-14.png|thumb|200px]]
|}
|}


[[Floris|Terug naar productie]]
[[Vader en zoon|Terug naar productie]]

Huidige versie van 16 nov 2009 09:30

Op de set

Werkfoto's geschoten op de set van Vader en zoon in 1974. De foto's zijn genomen tijdens de opnames van aflevering 2 "Een leuk fris meisje".

Terug naar productie