Gallery: Ritmeester Buat: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Mvkooij (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
(Een tussenliggende versie door een andere gebruiker niet weergegeven)
Regel 5: Regel 5:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:68333071-17_pos.png|thumb|200px|Coen Flink]]
| width="50" | [[Afbeelding:68333071-17_pos.png|thumb|200px|[[Coen Flink]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:68333071-20_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:68333071-20_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:68333071-23_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:68333071-23_pos.png|thumb|200px]]
Regel 55: Regel 55:
| width="50" | [[Afbeelding:68403163-113_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:68403163-113_pos.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:68436021-13_pos.png|thumb|200px]]
|}
|}


[[Ritmeester Buat|Terug naar productie]]
[[Ritmeester Buat|Terug naar productie]]

Huidige versie van 25 jun 2010 08:05

Op de set bij Ritmeester Buat deel 1

Werkfoto's geschoten op de set van Ritmeester Buat op 13 augustus 1968.

Coen Flink
Caro van Eyck

Op de set bij Ritmeester Buat deel 2

Foto's genomen op de set op 29 augustus 1968.

Op de set bij Ritmeester Buat deel 3

Diverse werkfoto's. De aflevering is uitgezonden op 20 oktober 1968.

Terug naar productie