Gallery: Oebele: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Renekoenders (overleg | bijdragen)
Mvkooij (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
(3 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven)
Regel 4: Regel 4:


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
| width="50" | [[Afbeelding:701116-4_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:701116-4_pos.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:701116-5_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:701116-5_pos.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:7070-8.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:7070-11_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:7070-11_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:7070-12_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:7070-12_pos.png|thumb|200px]]
Regel 14: Regel 15:
Foto's genomen op de set op 20 september 1969 tijdens de opnames van aflevering 9. Uitzending: 4 oktober 1969.
Foto's genomen op de set op 20 september 1969 tijdens de opnames van aflevering 9. Uitzending: 4 oktober 1969.


{| class="wikitable"
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:69565-8_pos.png|thumb|200px|[[Willem Nijholt]] en [[Wieteke van Dort]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:69565-8_pos.png|thumb|200px|[[Willem Nijholt]] en [[Wieteke van Dort]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:69565-29_pos.png|thumb|200px|[[Willem Nijholt]] en [[Wieteke van Dort]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:69565-29_pos.png|thumb|200px|[[Willem Nijholt]] en [[Wieteke van Dort]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:69565-31_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:69565-31_pos.png|thumb|200px]]
|}
Werkfoto van [[Wieteke van Dort]] als Aagje Ritsema en [[Willem Nijholt]] als Koen de Graaf. Aflevering 3, Sneeuw, uitgezonden op 11-01-1969.
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:Oebele vanDort Nijholt.png|thumb|200px]]
|}
|}



Huidige versie van 2 mrt 2011 14:07

Tijdens de opnames

Foto's gemaakt tijdens de opnames van Oebele

Ab Hofstee
Ab Hofstee

Foto's genomen op de set op 20 september 1969 tijdens de opnames van aflevering 9. Uitzending: 4 oktober 1969.

Willem Nijholt en Wieteke van Dort
Willem Nijholt en Wieteke van Dort

Werkfoto van Wieteke van Dort als Aagje Ritsema en Willem Nijholt als Koen de Graaf. Aflevering 3, Sneeuw, uitgezonden op 11-01-1969.



Terug naar productie