Oeuvre van Lineke Rijxman: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met ' Terug naar biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="188" height="13" | Titel | width="116" | functie | wid...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 4: | Regel 4: | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="188" height="13" | Titel | | width="188" height="13" | Titel | ||
| width="116" | | | width="116" | Functie | ||
| width="98" | | | width="98" | Medium | ||
| width="70" | | | width="70" | Jaar | ||
| width="132" | | | width="132" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 112: | Regel 112: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1997 | | 1997 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hertenkamp]] | |||
| Acteur | |||
| Film | |||
| 1999 | |||
| | | | ||
| Regel 126: | Regel 133: | ||
| Film | | Film | ||
| 1999 | | 1999 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Liefje]] | |||
| Acteur | |||
| Film | |||
| 2000 | |||
| | | | ||
| Regel 144: | Regel 158: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Minoes]] | | height="13" | [[Minoes]] | ||
| Acteur | |||
| Film | |||
| 2001 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Goede daden bij daglicht]] | |||
| Acteur | | Acteur | ||
| Film | | Film | ||
| Regel 165: | Regel 186: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[TV7]] | | height="13" | [[TV7]] | ||
| Acteur | |||
| Televisie | |||
| 2002 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Waardenberg en De Jong]] | |||
| Acteur | | Acteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
Huidige versie van 13 jan 2010 12:09
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Kinderen van toen en nu | Acteur | Televisie | 1981 | |
| De wilde eend | Acteur | Televisie | 1981 | |
| Het meisje met het rode haar | Acteur | Film | 1981 | |
| Gebroken spiegels | Acteur | Film | 1984 | |
| In de schaduw van de overwinning | Acteur | Film | 1986 | |
| De rivier waarin ik zwom | Acteur | Televisie | 1988 | |
| Ongedaan gedaan | Acteur | Film | 1989 | |
| Rooksporen | Acteur | Film | 1992 | |
| Verhalen van de straat | Acteur | Televisie | 1993 | |
| Oude tongen | Acteur | Televisie | 1994 | |
| De schaduwlopers | Acteur | Film | 1995 | |
| Antonia | Acteur | Film | 1995 | |
| Filmpje! | Acteur | Film | 1995 | |
| Srebrenica! | Acteur | Televisie | 1996 | |
| Laagland | Acteur | Televisie | 1997 | |
| Hertenkamp | Acteur | Film | 1999 | |
| Quidam, Quidam | Acteur | Film | 1999 | |
| Verdi | Acteur | Film | 1999 | |
| Liefje | Acteur | Film | 2000 | |
| Uitgeschakeld | Acteur | Televisie | 2001 | |
| Wet & Waan | Acteur | Televisie | 2001 | |
| Minoes | Acteur | Film | 2001 | |
| Goede daden bij daglicht | Acteur | Film | 2001 | |
| Spangen | Acteur | Televisie | 2002 | |
| De enclave | Acteur | Televisie | 2002 | |
| TV7 | Acteur | Televisie | 2002 | |
| Waardenberg en De Jong | Acteur | Televisie | 2002 | |
| Comedy lab | Acteur | Televisie | 2002 | |
| Mores | Acteur | Televisie | 2002 | |
| Zus & zo | Acteur | Televisie | 2004 | |
| Kleine pauze | Acteur | Televisie | 2005 | |
| Enneagram filmreeks | Acteur | Televisie | 2005 | |
| Keyzer & De Boer advocaten | Acteur | Televisie | 2005-2009 | |
| Vuurzee | Acteur | Televisie | 2005-2009 |