Oeuvre van Jörgen Raymann: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met ' Terug naar biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="188" height="13" | Titel | width="116" | functie | wi...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (16 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width=" | | width="178" height="13" | Titel | ||
| width=" | | width="100" | Functie | ||
| width=" | | width="75" | Medium | ||
| width=" | | width="100" | Jaar | ||
| width=" | | width="100" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[The comedy factory]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1999-2002, 2005-2007 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Roots & routes]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2001-2002 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 15: | Regel 29: | ||
| 2001-2003 | | 2001-2003 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Raymann is laat!!]] | |||
| Presentator, Producent | |||
| Televisie | |||
| 2001-2006 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Jörgen Raymann: Even slikken]] | |||
| Cabaretier | |||
| Televisie | |||
| 2003 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Uitmarkt 2003 remix]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2003 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Erik of het klein insectenboek]] | |||
| Acteur | |||
| Film | |||
| 2004 | |||
| in 2007 als miniserie op televisie uitgezonden | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Kleurrijk koninkrijk: viering 50 jaar statuut voor het koninkrijk]] | | height="13" | [[Kleurrijk koninkrijk: viering 50 jaar statuut voor het koninkrijk]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| Televisie | |||
| 2004 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ibbeltje]] | |||
| Acteur | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| Regel 31: | Regel 80: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Jörgen Raymann: Slaaf of niet verslaafd]] | ||
| Scenarioschrijver | | Scenarioschrijver | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 61: | Regel 110: | ||
| height="13" | [[Het groot dictee der Nederlandse taal]] | | height="13" | [[Het groot dictee der Nederlandse taal]] | ||
| Producent | | Producent | ||
| Televisie | |||
| 2008 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Obama '08]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2008 | | 2008 | ||
| Regel 76: | Regel 132: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2008 | | 2008 - 2009 | ||
| | | | ||
| Regel 86: | Regel 142: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Uitmarkt 2009]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2009 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Zomercarnaval]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2007-2009 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[We love Top 2000]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2009 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De avond van de grote filmquiz]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2012 | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Jörgen Raymann| Terug naar biografie]] | [[Jörgen Raymann| Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 30 jan 2013 11:10
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| The comedy factory | Presentator | Televisie | 1999-2002, 2005-2007 | |
| Roots & routes | Presentator | Televisie | 2001-2002 | |
| North sea jazz festival | Presentator | Televisie | 2001-2003 | |
| Raymann is laat!! | Presentator, Producent | Televisie | 2001-2006 | |
| Jörgen Raymann: Even slikken | Cabaretier | Televisie | 2003 | |
| Uitmarkt 2003 remix | Presentator | Televisie | 2003 | |
| Erik of het klein insectenboek | Acteur | Film | 2004 | in 2007 als miniserie op televisie uitgezonden |
| Kleurrijk koninkrijk: viering 50 jaar statuut voor het koninkrijk | Presentator | Televisie | 2004 | |
| Ibbeltje | Acteur | Televisie | 2004 | |
| NOVA | Verslaggeving | Televisie | 2004 | * Éénmalige verslaggeving vanaf het EU festival door Jörgen (Taak ID 82218) |
| Jörgen Raymann: Slaaf of niet verslaafd | Scenarioschrijver | Televisie | 2004 | |
| Jörgen Raymann: In Holland staat mijn huis | Scenarioschrijver, Producent | Televisie | 2006 | |
| Doekoe voor Suriname | Presentator | Televisie | 2007 | |
| Jörgen Raymann: 13866 | Scenarioschrijver, Producent | Televisie | 2008 | |
| Het groot dictee der Nederlandse taal | Producent | Televisie | 2008 | |
| Obama '08 | Presentator | Televisie | 2008 | |
| Het Metropole Orkest speelt Lieve Hugo: Ode aan de King of Kaseko | Presentator | Televisie | 2008 | |
| De avond van de smaak | Presentator | Televisie | 2008 - 2009 | |
| Comedy at work | Producent | Televisie | 2009 | |
| Uitmarkt 2009 | Presentator | Televisie | 2009 | |
| Zomercarnaval | Presentator | Televisie | 2007-2009 | |
| We love Top 2000 | Presentator | Televisie | 2009 | |
| De avond van de grote filmquiz | Presentator | Televisie | 2012 |