Oeuvre van Lesly Kanters: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 25: | Regel 25: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Ik mis je]] | | height="13" | [[Ik mis je]] | ||
| Cameraman | | Cameraman | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 136: | Regel 129: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Glitter | | height="13" | [[Glitter glamour Gordon]] | ||
| Cameraman | | Cameraman | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 163: | Regel 156: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ruby Wax goes Dutch]] | |||
| Cameraman | |||
| Televisie | |||
| 2009 | |||
| | |||
|} | |||
[[Lesly Kanters|Terug naar biografie]] | [[Lesly Kanters|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 8 feb 2010 13:31
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| RTL Travel | Cameraman | Televisie | Onbekend | |
| Jong | Cameraman | Televisie | Onbekend | |
| Ik mis je | Cameraman | Televisie | Onbekend | |
| Grenzeloos Verlangen | Cameraman | Televisie | Onbekend | |
| Surprise show | Cameraman | Televisie | Onbekend | |
| Hart in aktie | Cameraman | Televisie | Onbekend | |
| Ingang oost | Cameraman | Televisie | Onbekend | |
| Over mijn lijk | Cameraman | Televisie | Onbekend | |
| Klasgenoten | Cameraman | Televisie | Onbekend | |
| Vroege vogels | Cameraman | Televisie | Onbekend | |
| Bridget triangle | Cameraman | Televisie | Onbekend | |
| Hoe word ik.... | Cameraman | Televisie | Onbekend | |
| Bridget vs. Katja | Cameraman | Televisie | Onbekend | |
| Lijst 0 | Cameraman | Televisie | Onbekend | |
| House vision | Cameraman | Televisie | Onbekend | |
| Try before you die | Cameraman | Televisie | Onbekend | |
| Gillend naar huis | Cameraman | Televisie | Onbekend | |
| Glitter glamour Gordon | Cameraman | Televisie | Onbekend | |
| Kassa | Cameraman | Televisie | Onbekend | |
| Van der Vorst ziet sterren | Cameraman | Televisie | 2009 | |
| De TV kantine | Cameraman | Televisie | 2009 | |
| Ruby Wax goes Dutch | Cameraman | Televisie | 2009 |
|