Oeuvre Maik de Boer: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 22: | Regel 22: | ||
| 1992-1993 | | 1992-1993 | ||
| niet op titelrol | | niet op titelrol | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De Victorie]] | |||
| stylist | |||
| televisie | |||
| 1994 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 63: | Regel 70: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2004-2006 | | 2004-2006 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hotter than my daughter]] | |||
| presentator | |||
| televisie | |||
| 2011 | |||
| | | | ||
Huidige versie van 24 nov 2011 11:13
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Oppassen!!! | stylist | televisie | 1991 | als stagiair, niet op titelrol |
| Zeg 'ns AAA | stylist | televisie | 1992-1993 | niet op titelrol |
| De Victorie | stylist | televisie | 1994 | |
| Koffietijd! | stylist | televisie | 1994-2001 | |
| Zonder ernst | acteur | televisie | 1996 | |
| Twee voor Twaalf | stylist | televisie | 1997-2008 | |
| Life & Cooking | stylist, presentator | televisie | 2000-2008 | |
| Bergen binnen | stylist | televisie | 2003-2004 | |
| LookingGood | presentator | televisie | 2004-2006 | |
| Hotter than my daughter | presentator | televisie | 2011 |