Gallery: De taal van de machine: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
(7 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
[[De taal van de machine|terug naar de productie]]
===Werkopnames===
 
Diverse foto's geschoten op de set van ''De taal van de machine'' op 13 november 1958.


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_002_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_002_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_004_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_004_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_006_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_005_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_005_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_006_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_015_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_005_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_018_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_001_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_001_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_012_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_012_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_013_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_016_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_014_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_015_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_016_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_017_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_017_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_018_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_019_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_019_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_013_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
Regel 35: Regel 33:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_023_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_023_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_024_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_024_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005124_014_con.png|thumb|200px]]
|}


|}
[[De taal van de machine|terug naar de productie]]

Huidige versie van 27 mei 2010 08:30

Werkopnames

Diverse foto's geschoten op de set van De taal van de machine op 13 november 1958.


terug naar de productie