Peter Alsemgeest in de media: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar de biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="50" height="13" | ID | width="155" | Titel | widt...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 17: | Regel 17: | ||
| 25-11-2003 | | 25-11-2003 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- valign="top" | |||
| height="38" | | |||
| [http://geschiedenis.vpro.nl/programmas/2899536/afleveringen/14930971/items/15043184/ Huguenot van der Linden] | |||
| Peter Alsemgeest vertelt over filmmaker [[Charles Huguenot van der Linden]] | |||
| 2003 | |||
| 25-11-2003 | |||
| internet | |||
|} | |} | ||
[[Peter Alsemgeest|Terug naar de biografie]] | [[Peter Alsemgeest|Terug naar de biografie]] | ||
Huidige versie van 25 mrt 2010 16:52
| ID | Titel | Onderwerp | Jaar | Datum | Medium |
| 43058 | Andere tijden | Peter Alsemgeest vertelt over filmmaker Charles Huguenot van der Linden | 2003 | 25-11-2003 | televisie |
| Huguenot van der Linden | Peter Alsemgeest vertelt over filmmaker Charles Huguenot van der Linden | 2003 | 25-11-2003 | internet |