Gallery: Dappere Dodo: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Mvkooij (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
(3 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven)
Regel 12: Regel 12:
| width="50" | [[Afbeelding:55106-4.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:55106-4.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:55106-5.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:55106-5.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:55106-6.png‎|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:55106-6.png‎|thumb|200px|[[Hannie Lips]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
Regel 25: Regel 25:


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:5686-9.png|thumb|200px|Presentator Hannie Lips ontving de kinderen]]
| width="50" | [[Afbeelding:5686-9.png|thumb|200px|Presentator [[Hannie Lips]] ontving de kinderen]]
| width="50" | [[Afbeelding:5633-1_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:5633-1_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:5633-2_pos.png‎|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:5633-2_pos.png‎|thumb|200px]]
Regel 44: Regel 44:


===Op de set deel 2===
===Op de set deel 2===
Foto's geschoten tijdens de productie van aflevering 47 op 22 november 1958.
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005131_003_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005131_005_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005131_006_con.png|thumb|200px]]
|}
===Op de set deel 3===


Werkfoto geschoten tijdens de opnames van aflevering 50 op 29 juni 1959.
Werkfoto geschoten tijdens de opnames van aflevering 50 op 29 juni 1959.
Regel 53: Regel 64:
|}
|}


===Op de set deel 3===
===Op de set deel 4===


Setfoto opname van 21 september 1959. Geschoten tijdens de productie van aflevering 51.
Setfoto opname van 21 september 1959. Geschoten tijdens de productie van aflevering 51.

Huidige versie van 13 dec 2010 15:11

Op de set deel 1

Setfoto opname van de poppenanimatie Dappere Dodo in 1955 en 1956. Te zien is o.a. presentator Hannie Lips.

Hannie Lips
Presentator Hannie Lips ontving de kinderen

Op de set deel 2

Foto's geschoten tijdens de productie van aflevering 47 op 22 november 1958.

Op de set deel 3

Werkfoto geschoten tijdens de opnames van aflevering 50 op 29 juni 1959.

Op de set deel 4

Setfoto opname van 21 september 1959. Geschoten tijdens de productie van aflevering 51.


Terug naar productie