Oeuvre van Peter Alsemgeest: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (19 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Peter Alsemgeest|Terug naar | [[Peter Alsemgeest|Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="64" | medium | | width="64" | medium | ||
| width="94" | opmerking | | width="94" | opmerking | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 49: | Regel 42: | ||
| 1963 | | 1963 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Romance in blauw]] | |||
| regisseur, cameraman | |||
| 1963 | |||
| film | |||
| | | | ||
| Regel 57: | Regel 57: | ||
| film | | film | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het Korps Mariniers]] | |||
| cameraman | |||
| 1965 | |||
| film | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Metro]] | |||
| regisseur, cameraman | |||
| 1968 | |||
| film | |||
|style="font-weight:bold" | | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 64: | Regel 78: | ||
| film | | film | ||
|style="font-weight:bold" | | |style="font-weight:bold" | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De mannen van de 546]] | |||
| regisseur, cameraman | |||
| 1970 | |||
| film | |||
|style="font-weight:bold" | | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[DAF - Made in Holland]] | |||
| cameraman | |||
| 1971 | |||
| film | |||
|style="font-weight:bold" | | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bouwen tussen de mensen]] | |||
| regisseur, cameraman | |||
| 1975 | |||
| film | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[DAF Mobile]] | |||
| cameraman | |||
| 1977 | |||
| film | |||
|style="font-weight:bold" | | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Holland Expo Midden-Oosten]] | |||
| regisseur, cameraman | |||
| 1979 | |||
| film | |||
|style="font-weight:bold" | | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Holland Expo Verre-Oosten]] | |||
| regisseur, cameraman | |||
| 1981 | |||
| film | |||
|style="font-weight:bold" | | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Metro Oost-West]] | |||
| regisseur, cameraman | |||
| 1982 | |||
| film | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 69: | Regel 132: | ||
| regisseur, cameraman | | regisseur, cameraman | ||
| 1984 | | 1984 | ||
| film | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Flying under control]] | |||
| regisseur, cameraman | |||
| 1985 | |||
| film | | film | ||
| | | | ||
| Regel 76: | Regel 146: | ||
| regisseur, cameraman | | regisseur, cameraman | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| film | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Volvo Crash - Don't worry, it's a Volvo]] | |||
| regisseur, cameraman | |||
| 1989 | |||
| film | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sporen onder de stad]] | |||
| regisseur, cameraman | |||
| 1991 | |||
| film | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[High Tech in the Low Countries]] | |||
| regisseur, cameraman | |||
| 1993 | |||
| film | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Tideway - Dredging in the Far East]] | |||
| regisseur, cameraman | |||
| 1994 | |||
| film | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[NLR Flight Simulation Facilities]] | |||
| regisseur, cameraman | |||
| 1996 | |||
| film | | film | ||
| | | | ||
| Regel 89: | Regel 194: | ||
|} | |} | ||
[[Peter Alsemgeest|Terug naar | [[Peter Alsemgeest|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 17 apr 2010 17:59
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| De sluiting van het Veerse Gat | cameraman | 1958 | film | |
| Town planning and building | cameraman | 1961 | televisie | |
| Big city blues | cameraman | 1962 | film | |
| Helpers bij de drempel | cameraman | 1962 | film | |
| Zendtijd voor politieke partijen (KVP) | cameraman | 1963 | televisie | |
| Romance in blauw | regisseur, cameraman | 1963 | film | |
| Leven in de brouwerij | regisseur, cameraman | 1963 | film | |
| Het Korps Mariniers | cameraman | 1965 | film | |
| Metro | regisseur, cameraman | 1968 | film | |
| Gezonden gezond houden | regisseur | 1967 | film | |
| De mannen van de 546 | regisseur, cameraman | 1970 | film | |
| DAF - Made in Holland | cameraman | 1971 | film | |
| Bouwen tussen de mensen | regisseur, cameraman | 1975 | film | |
| DAF Mobile | cameraman | 1977 | film | |
| Holland Expo Midden-Oosten | regisseur, cameraman | 1979 | film | |
| Holland Expo Verre-Oosten | regisseur, cameraman | 1981 | film | |
| Metro Oost-West | regisseur, cameraman | 1982 | film | |
| Zand voor Sylt | regisseur, cameraman | 1984 | film | |
| Flying under control | regisseur, cameraman | 1985 | film | |
| Een goed lopende stad | regisseur, cameraman | 1989 | film | |
| Volvo Crash - Don't worry, it's a Volvo | regisseur, cameraman | 1989 | film | |
| Sporen onder de stad | regisseur, cameraman | 1991 | film | |
| High Tech in the Low Countries | regisseur, cameraman | 1993 | film | |
| Tideway - Dredging in the Far East | regisseur, cameraman | 1994 | film | |
| NLR Flight Simulation Facilities | regisseur, cameraman | 1996 | film | |
| Ouder worden we allemaal | regisseur | 2002 | film |
|