Oeuvre Rien Post: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" <hiddentext>generated by hand<\hiddentext> | {| class="wikitable" <hiddentext>generated by hand<\hiddentext> | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| width="195" height="13" | Titel | |||
| width="130" | functie | |||
| width="70" | jaar | |||
| width="50" | medium | |||
| width="120" | opmerking | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| | | height="13" | [[Pinkpop]] | ||
| Editor, Schakeltechnicus | |||
| 1991-1999 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Huidige versie van 7 apr 2010 09:28
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| Pinkpop | Editor, Schakeltechnicus | 1991-1999 | Televisie | |
| Countdown | Editor, Schakeltechnicus | 1990-1992 | Televisie | |
| De Schreeuw van de Leeuw | Editor, Schakeltechnicus | 1991-1994 | Televisie | |
| North Sea Jazz Festival | Editor, Schakeltechnicus | 1993-1996 | Televisie | |
| Poggibonsi | Editor, Schakeltechnicus | 1993 | Televisie | |
| Maan bij nacht | Editor, Schakeltechnicus | 1996 | Televisie | |
| Seth en Fiona | Editor, Schakeltechnicus | 1994 | Televisie | |
| De Connaisseur | Editor, Schakeltechnicus | 199? | Televisie | |
| Opium | Editor, Schakeltechnicus | 199? | Televisie | |
| Tom en herrie | Editor, Schakeltechnicus | 199? | Televisie | |
| De tijd staat even stil | Editor, Schakeltechnicus | 1994 | Televisie | |
| TV show | Editor, Schakeltechnicus | 1994-1997 | Televisie | |
| Grand Gala du Disc | Editor, Schakeltechnicus | 1994 | Televisie | |
| Close-up | Editor | 1998-1999 | Televisie | |
| Herman Finkers - Kalm aan en rap een beetje | Editor, Schakeltechnicus | 1998 | Televisie | |
| Opsporing verzocht | Editor, Schakeltechnicus | 1998-2001 | Televisie | |
| Laat de Leeuw | Editor, Schakeltechnicus | 1999 | Televisie | |
| Shirley Bassey - Divas Are Forever | Regisseur | 2000 | Televisie | |
| Der Ring des Nibelungen | Editor, Schakeltechnicus | 2000 | Televisie | |
| Nieuwjaarsconcert 2000 | Schakeltechnicus | 2000 | Televisie | |
| Notenkraker en Muizenkoning | Schakeltechnicus | 2000 | Televisie | |
| Andere tijden | Editor | 2001 | Televisie | |
| Noord-Korea | Editor | 2001 | Televisie | |
| Netwerk | Editor, Schakeltechnicus | 2001-2003 | Televisie | |
| Op reis met het Internationaal Danstheater | Editor, Schakeltechnicus | 2002 | Televisie |