Gallery: Het huis van mijn ouders: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
(Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 34: Regel 34:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_001_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_001_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_002_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_002_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_003_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_003_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_004_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_004_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_005_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_005_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_006_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_006_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_007_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_007_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_008_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_008_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_009_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_009_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_010_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_010_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_011_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_011_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_012_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_012_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_013_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_013_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_014_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_014_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_015_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029305_015_con.png|thumb|200px]]
Regel 55: Regel 60:
|}
|}


  [[Het huis van mijn ouders|Terug naar biografie]]
  [[Het huis van mijn ouders|Terug naar productie]]

Huidige versie van 8 apr 2010 09:45

Op de set

Werkfoto's geschoten op de set van Het huis van mijn ouders op 25 februari 1959.

Terug naar productie