Wiki Top 20: Juni 2010: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Verwijst door naar Wiki top 20 |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''Overzicht Juni''' | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:Omroepers.jpg|thumb|100px|'''1''' <br> 1 <br>[[Overzicht Omroepers per zendgemachtigde|Overzicht omroepers]]<br>]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:SexVoorDeBuch(1998).jpg|thumb|100px|'''2''' <br> 2 <br>[[Sex voor de Buch]]<br><br>]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:pauw.jpg|thumb|100px| '''3'''<br> 3 <br> [[Jeroen Pauw]] <br> <br>]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:GTST(2005).jpg |thumb|100px|'''4''' <br> 4 <br>[[Goede tijden slechte tijden]]<br>]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:Nederland1Televisievormgeving.jpg|thumb|100px|'''5''' <br>5 <br>[[Nederland 1-televisievormgeving|Nederland 1 Vormgeving]]<br>]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:NOSJournaalTelevisievormgeving.jpg|thumb|100px|'''6''' <br> 6 <br>[[NOS Journaal-televisievormgeving|Journaal Vormgeving]]<br>]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:Nederland_2_-_Vormgeving.JPG|thumb|100px|'''7''' <br> 8 <br> [[Nederland 2-televisievormgeving|Nederland 2 Vormgeving]] <br>]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:Aankomstsinterklaas.jpg|thumb|100px| '''8''' <br> 7 <br>[[Aankomst Sinterklaas]] <br> ]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:Nederland_3_-_vormgeving.jpg|thumb|100px|''' 9'''<br> 9 <br>[[Nederland 3-televisievormgeving|Nederland 3 Vormgeving]]<br>]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:Rijk_de_Gooyer.jpg|thumb|100px|'''10''' <br> 12 <br>[[Rijk de Gooyer]]<br> <br>]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:Journaallogo1985.jpg|thumb|100px|'''11''' <br> 11 <br>[[NOS Journaal]]<br><br>]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:Twee_Vandaag_2004_titel.jpg|thumb|100px|'''12''' <br> 12 <br>[[2 Vandaag]]<br> <br>]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding: TV_Show_3.jpg|thumb|100px|'''13''' <br> 13 <br>[[TV show]]<br> <br>]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:RTL_4_-_vormgeving.jpg|thumb|100px|'''14'''<br> 15 <br>[[RTL4-televisievormgeving|RTL4 | |||
Vormgeving]]<br><br>]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:Dwdd_titel.jpg|thumb|100px|'''15''' <br> 16 <br>[[De wereld draait door]]<br>]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:Adrie_van_Oorschot_(1959).jpg|thumb|100px| '''16''' <br> 14 <br> [[Adrie van Oorschot]]<br> <br>]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:RonBrandsteder(klein).jpg|thumb|100px|'''17''' <br>17 <br>[[Ron Brandsteder]]<br><br>]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:Zegnsaaa1985.jpg |thumb|100px|'''18'''<br> 18 <br>[[Zeg 'ns AAA]]<br> <br>]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:Bananasplit.jpeg |thumb|100px|'''19''' <br> 20 <br>[[Bananasplit]]<br><br>]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:Hetklokhuis.jpg|thumb|100px| '''20'''<br> 19 <br>[[Het Klokhuis]]<br> <br>]] | |||
|} | |||
---- | |||
[[Wiki Top 20: Juli 2010|Overzicht juli 2010]] |[[Wiki Top 20: Mei 2010|Overzicht mei 2010]] | |||
Huidige versie van 6 jul 2010 12:32
Overzicht Juni
1 Overzicht omroepers |
2 Sex voor de Buch |
3 Jeroen Pauw |
4 Goede tijden slechte tijden |
5 Nederland 1 Vormgeving |
6 Journaal Vormgeving |
8 Nederland 2 Vormgeving |
7 Aankomst Sinterklaas |
9 Nederland 3 Vormgeving |
12 Rijk de Gooyer |
11 NOS Journaal |
12 2 Vandaag |
13 TV show |
15 RTL4 Vormgeving |
16 De wereld draait door |
14 Adrie van Oorschot |
17 Ron Brandsteder |
18 Zeg 'ns AAA |
20 Bananasplit |
19 Het Klokhuis |
Overzicht juli 2010 |Overzicht mei 2010


















