Oeuvre van Tanja Koen: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 11: | Regel 11: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Overzicht Omroepers per zendgemachtigde#NCRV|NCRV omroeper]] | | height="13" | [[Overzicht Omroepers per zendgemachtigde#NCRV|NCRV omroeper]] | ||
| | | Omroeper | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1951-1962 | | 1951-1962 | ||
| Regel 110: | Regel 110: | ||
| height="13" | [[Dank u wel...alstublieft]] | | height="13" | [[Dank u wel...alstublieft]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| Televisie | |||
| 1974 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Zo vader, zo zoon]] | |||
| Panellid | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1974 | | 1974 | ||
Huidige versie van 11 dec 2012 09:41
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| NCRV omroeper | Omroeper | Televisie | 1951-1962 | |
| Journaal | Presentator | Televisie | 1953 | |
| Wie wil er mijn marmotje zien | Presentator | Televisie | 1960 | |
| Ten voeten uit | Presentator | Televisie | 1961 | |
| Iberische klanken | Presentator | Televisie | 1961 | |
| Vergelijkenderwijs | Presentator | Televisie | 1961 | |
| Spaanse dansen | Presentator | Televisie | 1962 | |
| Vrouwenprogramma | Presentator | Televisie | 1962 | |
| Over 25 jaar | Presentator | Televisie | 1962 | |
| Een tegen allen | Presentator | Televisie | 1964 | |
| Kijk nou eens | Presentator | Televisie | 1965 | |
| Attentie | Presentator | Televisie | 1966 | |
| Overal en nergens | Presentator | Televisie | 1966-1967 | |
| Dier en vriend | Presentator | Televisie | 1968-1972 | |
| Dank u wel...alstublieft | Presentator | Televisie | 1974 | |
| Zo vader, zo zoon | Panellid | Televisie | 1974 | |
| Europese pony kampioenschappen | Presentator | Televisie | 1975 | |
| Van nature | Presentator | Televisie | 1974-1977 | |
| Springtrofee | Presentator | Televisie | 1977 | |
| Ja, natuurlijk | Presentator | Televisie | 1977 | |
| Stedenspel | Presentator | Televisie | 1981 |