Oeuvre Vivian Boelen: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (36 tussenliggende versies door 5 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 5: | Regel 5: | ||
| width="188" height="13" | Titel | | width="188" height="13" | Titel | ||
| width="116" | Functie | | width="116" | Functie | ||
| width=" | | width="80" | Medium | ||
| width=" | | width="72" | Jaar | ||
| width=" | | width="100" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 14: | Regel 14: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1977 | | 1977 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Overzicht Omroepers per zendgemachtigde#Veronica|Veronica]] | |||
| Omroeper | |||
| Televisie | |||
| 1977-1980 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sport op zaterdag]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1980-1982 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Goal (radio)|Goal]] | |||
| Presentator | |||
| Radio | |||
| 1980-1986 | |||
| *Vivian Boelen is af en toe te horen in de schaakrubriek ''[[Man en paard]]'' | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Postbus 900]] | |||
| Presentator | |||
| Radio | |||
| 1981-1989 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Tussen wal en schip]] | |||
| Presentator | |||
| Radio | |||
| 1981-1989 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Niemandsland]] | |||
| Presentator | |||
| Radio | |||
| 1981-1989 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[In antwoord op uw schrijven]] | |||
| Presentator | |||
| Radio | |||
| 1981-1989 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Brandpunt in de markt]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1983-1985 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De tovenaar van Oz]] | |||
| Acteur | |||
| Televisie | |||
| 1986-1987 | |||
| *Stemactrice | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nathalie]] | |||
| Acteur | |||
| Televisie | |||
| 1987-1988 | |||
| *Vivian Boelen is de stem van de verteller | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Jehosjuha ben Joseef]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1987 | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Lekker weg]] | | height="13" | [[Lekker weg]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1988-1990 | | 1988-1990 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Homonos]] | |||
| Presentator | |||
| Radio | |||
| 1988-1992 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ouderenwijzer]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1988-1989 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Zelf cosmetica maken]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1991 | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[RTL Nieuws]] | | height="13" | [[RTL Nieuws]] | ||
| | | Nieuwslezer | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1991- | | 1991-1995 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Top Santé]] | | height="13" | [[Top Santé]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1994 | | 1994 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Peter R. de Vries, misdaadverslaggever]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1995-1996 | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Het leven gaat door]] | | height="13" | [[Het leven gaat door]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1997 | | 1997 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het uur van de waarheid]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1997-1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dat overkomt altijd een ander]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1998 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[RTL live]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1998 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vertel 't RTL]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1998 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kinderziekenhuis]] | |||
| Voice-over | |||
| Televisie | |||
| 2000 | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Opnieuw beginnen (RTL4)|Opnieuw beginnen]] | | height="13" | [[Opnieuw beginnen (RTL4)|Opnieuw beginnen]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[M draait op verzoek!]] | |||
| Presentator | |||
| Radio | |||
| 2011-heden | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Apotheek en gezondheid]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2011-heden | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | My7ways.com | |||
| Producent, voice-over | |||
| Internet | |||
| 2012 | |||
| corporate store video | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | De zuidwal | |||
| Hoorspel acteur | |||
| Radio | |||
| 2014 | |||
| | | | ||
Huidige versie van 23 feb 2014 12:06
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Save the whales | Interviewer | Televisie | 1977 | |
| Veronica | Omroeper | Televisie | 1977-1980 | |
| Sport op zaterdag | Presentator | Televisie | 1980-1982 | |
| Goal | Presentator | Radio | 1980-1986 | *Vivian Boelen is af en toe te horen in de schaakrubriek Man en paard |
| Postbus 900 | Presentator | Radio | 1981-1989 | |
| Tussen wal en schip | Presentator | Radio | 1981-1989 | |
| Niemandsland | Presentator | Radio | 1981-1989 | |
| In antwoord op uw schrijven | Presentator | Radio | 1981-1989 | |
| Brandpunt in de markt | Presentator | Televisie | 1983-1985 | |
| De tovenaar van Oz | Acteur | Televisie | 1986-1987 | *Stemactrice |
| Nathalie | Acteur | Televisie | 1987-1988 | *Vivian Boelen is de stem van de verteller |
| Jehosjuha ben Joseef | Presentator | Televisie | 1987 | |
| Lekker weg | Presentator | Televisie | 1988-1990 | |
| Homonos | Presentator | Radio | 1988-1992 | |
| Ouderenwijzer | Presentator | Televisie | 1988-1989 | |
| Zelf cosmetica maken | Presentator | Televisie | 1991 | |
| RTL Nieuws | Nieuwslezer | Televisie | 1991-1995 | |
| Top Santé | Presentator | Televisie | 1994 | |
| Peter R. de Vries, misdaadverslaggever | Presentator | Televisie | 1995-1996 | |
| Het leven gaat door | Presentator | Televisie | 1997 | |
| Het uur van de waarheid | Presentator | Televisie | 1997-1999 | |
| Dat overkomt altijd een ander | Presentator | Televisie | 1998 | |
| RTL live | Presentator | Televisie | 1998 | |
| Vertel 't RTL | Presentator | Televisie | 1998 | |
| Kinderziekenhuis | Voice-over | Televisie | 2000 | |
| Opnieuw beginnen | Presentator | Televisie | 2000 | |
| M draait op verzoek! | Presentator | Radio | 2011-heden | |
| Apotheek en gezondheid | Presentator | Televisie | 2011-heden | |
| My7ways.com | Producent, voice-over | Internet | 2012 | corporate store video |
| De zuidwal | Hoorspel acteur | Radio | 2014 |