Oeuvre Henk Mouwe: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="155" height="13" | Titel | width="80" | Functie | width="...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (12 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 6: | Regel 6: | ||
| width="155" height="13" | Titel | | width="155" height="13" | Titel | ||
| width="80" | Functie | | width="80" | Functie | ||
| width=" | | width="69" | Jaar | ||
| width=" | | width="66" | Medium | ||
| width="152" | Opmerking | | width="152" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Omroeper Radio | |||
| Omroeper | |||
| 1973 - ? | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Nieuwsberichten ANP | |||
| Presentator | |||
| 1977, 1982, 1987, 1993-1994 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Elpee-pop]] | |||
| Presentator | |||
| 1977 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[De avondspits]] | |||
| valign="top" | Verslaggever | |||
| valign="top" | 1979 | |||
| valign="top" | Radio | |||
|style="font-weight:bold" valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[NCRV-festival '81]] | |||
| valign="top" | Presentatie | |||
| valign="top" | 1981 | |||
| valign="top" | Televisie | |||
|style="font-weight:bold" valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Een on-gewoon kind]] | |||
| valign="top" | Commentator | |||
| valign="top" | 1982 | |||
| valign="top" | Televisie | |||
|style="font-weight:bold" valign="bottom" | | |||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Tot welke prijs...?]] | ||
| valign="top" | Commentator | | valign="top" | Commentator | ||
| valign="top" | 1982 | | valign="top" | 1982 | ||
| Regel 18: | Regel 60: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Op zieken zullen zij de handen leggen]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Commentator | ||
| valign="top" | | | valign="top" | 1982 | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Televisie | ||
|style="font-weight:bold" valign="bottom" | | |style="font-weight:bold" valign="bottom" | | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Kerkepad]] | ||
| valign="top" | Commentator | | valign="top" | Commentator | ||
| valign="top" | 1982 | | valign="top" | 1982 | ||
| Regel 55: | Regel 97: | ||
| height="13" valign="top" | [[Groeten uit Holland]] | | height="13" valign="top" | [[Groeten uit Holland]] | ||
| valign="top" | Commentator | | valign="top" | Commentator | ||
| valign="top" | 1986 | |||
| valign="top" | Televisie | |||
|style="font-weight:bold" valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Hier en nu jaaroverzicht]] | |||
| valign="top" | Presentator | |||
| valign="top" | 1986 | | valign="top" | 1986 | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| Regel 65: | Regel 114: | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
|style="font-weight:bold" valign="bottom" | | |style="font-weight:bold" valign="bottom" | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dit was zeskamp]] | |||
| Commentator | |||
| 1987 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 76: | Regel 132: | ||
| height="13" | [[Heer en meester]] | | height="13" | [[Heer en meester]] | ||
| Verslaggever | | Verslaggever | ||
| 1988- | | 1988-1991 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Gospelrock]] | |||
| Presentator | |||
| 1989 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ik ben geboren om te zingen]] | |||
| Presentator | |||
| 1989 | |||
| Televisie | |||
| | | | ||
| Regel 85: | Regel 155: | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Popstation]] | |||
| Presentator | |||
| 1989-1991 | |||
| Radio | |||
| | | | ||
| Regel 110: | Regel 187: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Bergweg 30]] | | height="13" | [[Bergweg 30]] | ||
| Presentator | |||
| 1994 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dag donderdag]] | |||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1994 | | 1994 | ||
| Regel 123: | Regel 207: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Zo vader, zo zoon]] | ||
| | | Panellid | ||
| 1994 | | 1994-1995 | ||
| | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 134: | Regel 218: | ||
| 1995 | | 1995 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Boggle]] | |||
| Presentator | |||
| 1996 | |||
| Televisie | |||
| | | | ||
| Regel 148: | Regel 239: | ||
| 2001 | | 2001 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Wekker-Wakker!]] | |||
| Presentator, interviewer | |||
| 2006-heden | |||
| Radio | |||
| | | | ||
| Regel 157: | Regel 255: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het concert van de jaren 50]] | |||
| Presentatie | |||
| 2007 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Liedjesregen op radio 5]] | |||
| Presentatie | |||
| 2008 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Evergreen Top 1000]] | |||
| Presentatie | |||
| 2008-heden | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[The rat pack]] | |||
| Presentatie | |||
| 2009 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Koninginnedag op radio 5 nostalgia]] | |||
| Presentatie | |||
| 2009 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De top 1000 van de jaren '60]] | |||
| Presentatie, interviewer | |||
| 2009 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De top 250 van de jaren '60]] | |||
| Presentatie | |||
| 2010 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kind in de oorlog]] | |||
| Presentatie, interviewer | |||
| 2010 | |||
| Radio | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Henk Mouwe|Terug naar biografie]] | [[Henk Mouwe|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 18 jan 2013 08:20
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Omroeper Radio | Omroeper | 1973 - ? | Radio | |
| Nieuwsberichten ANP | Presentator | 1977, 1982, 1987, 1993-1994 | Radio | |
| Elpee-pop | Presentator | 1977 | Radio | |
| De avondspits | Verslaggever | 1979 | Radio | |
| NCRV-festival '81 | Presentatie | 1981 | Televisie | |
| Een on-gewoon kind | Commentator | 1982 | Televisie | |
| Tot welke prijs...? | Commentator | 1982 | Televisie | |
| Op zieken zullen zij de handen leggen | Commentator | 1982 | Televisie | |
| Kerkepad | Commentator | 1982 | Televisie | |
| Omroeper NCRV | Omroeper | 1982-1992 | Televisie | |
| Rondom 10 | Commentator | 1982-1992 | Televisie | |
| Zeskamp-cup '86 | Commentator | 1985-1986 | Televisie | |
| Groeten uit Holland | Commentator | 1986 | Televisie | |
| Hier en nu jaaroverzicht | Presentator | 1986 | Televisie | |
| Zeskamp | Commentator, presentator | 1986-1987 | Televisie | |
| Dit was zeskamp | Commentator | 1987 | Televisie | |
| It's all in the game | Presentator | 1987-1988 | Televisie | |
| Heer en meester | Verslaggever | 1988-1991 | Radio | |
| Gospelrock | Presentator | 1989 | Radio | |
| Ik ben geboren om te zingen | Presentator | 1989 | Televisie | |
| Flevofestival | Presentator | 1989 | Televisie | |
| Popstation | Presentator | 1989-1991 | Radio | |
| Wie weet waar Willem Wever woont? | Verslaggever | 1989-1992 | Radio | |
| Kruis + munt | Presentator | 1992 | Televisie | |
| Verre vrienden | Presentator | 1993-1994 | Televisie | |
| Bergweg 30 | Presentator | 1994 | Radio | |
| Dag donderdag | Presentator | 1994 | Radio | |
| Woordroof | Presentator | 1994 | Televisie | |
| Zo vader, zo zoon | Panellid | 1994-1995 | Televisie | |
| Radionieuws | Presentator | 1995 | Radio | |
| Boggle | Presentator | 1996 | Televisie | |
| BNN eindexamenjournaal | Presentator | 1999 | Televisie | |
| De keuze van de kijker: 50 jaar televisie | Omroeper | 2001 | Televisie | |
| Wekker-Wakker! | Presentator, interviewer | 2006-heden | Radio | |
| De voedselbank | Commentator | 2007 | Televisie | |
| Het concert van de jaren 50 | Presentatie | 2007 | Televisie | |
| Liedjesregen op radio 5 | Presentatie | 2008 | Radio | |
| Evergreen Top 1000 | Presentatie | 2008-heden | Radio | |
| The rat pack | Presentatie | 2009 | Radio | |
| Koninginnedag op radio 5 nostalgia | Presentatie | 2009 | Radio | |
| De top 1000 van de jaren '60 | Presentatie, interviewer | 2009 | Radio | |
| De top 250 van de jaren '60 | Presentatie | 2010 | Radio | |
| Kind in de oorlog | Presentatie, interviewer | 2010 | Radio |