Oeuvre Hans Moolenaar: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 29: | Regel 29: | ||
| 1968 | | 1968 | ||
| | | | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De kleine waarheid]] | |||
| grafisch ontwerp | |||
| televisie | |||
| 1971 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De dief]] | |||
| grafisch ontwerp | |||
| televisie | |||
| 1974 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Cross now]] | |||
| grafisch ontwerp | |||
| televisie | |||
| 1977 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kant aan m'n broek]] | |||
| grafisch ontwerp | |||
| televisie | |||
| 1978 | |||
| | |||
[[Hans Moolenaar|Terug naar de biografie]] | [[Hans Moolenaar|Terug naar de biografie]] | ||
Huidige versie van 18 nov 2010 11:18
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Chanoeka | illustrator | televisie | 1962 | samen met Reina Nieland |
| Uit Oma's Kabinet | decorontwerper, grafisch ontwerper | televisie | 1963 | |
| Ritmeester Buat | illustrator | televisie | 1968 | |
| De kleine waarheid | grafisch ontwerp | televisie | 1971 | |
| De dief | grafisch ontwerp | televisie | 1974 | |
| Cross now | grafisch ontwerp | televisie | 1977 | |
| Kant aan m'n broek | grafisch ontwerp | televisie | 1978 |