Gallery: Maartje van Weegen: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Mvkooij (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Renekoenders (overleg | bijdragen)
 
(3 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven)
Regel 39: Regel 39:
|}
|}


===Portretfoto 1984===
===Portretfoto's 1984===


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:84630-57 pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:84630-57 pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001001990_004_con.jpg|thumb|200px]]
|}
===Half Zes Journaal 1984-1987===
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001051199_007_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001051200_015_con.jpg|thumb|200px]]
|}
===Capitool===
Foto gemaakt in 1987 in het kader van het programma ''[[Het Capitool]]''.
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:871080-42 pos.png|thumb|200px]]
|}
|}


[[Maartje van Weegen|Terug naar biografie]]
[[Maartje van Weegen|Terug naar biografie]]

Huidige versie van 31 aug 2012 06:05

Screentest Studio Vrij

Enkele foto's van de screentest van Maartje van Weegen voor het programma Studio Vrij. De foto's zijn geschoten op 28 oktober 1971.

Portretfoto's 1971

Een aantal foto's van Maartje geschoten op de set van Studio Vrij op 15 december 1971.

Portretfoto's 1973

Foto's van Maartje met nieuw kapsel geschoten op de set van Studio Vrij op 7 november 1973.

Portretfoto's 1984

Half Zes Journaal 1984-1987

Capitool

Foto gemaakt in 1987 in het kader van het programma Het Capitool.

Terug naar biografie