Oeuvre Leonie van Bladel: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar de biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="101" height="13" | Titel | width="136" | functie...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 13: | Regel 13: | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| 1966 | | 1966 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[De oude draaidoos]] | |||
| regisseur | |||
| 1966-1969 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 83: | Regel 90: | ||
| verslaggever | | verslaggever | ||
| 1975 | | 1975 | ||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
| Regel 104: | Regel 104: | ||
| presentator, verslaggever | | presentator, verslaggever | ||
| 1976-1977 | | 1976-1977 | ||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[Zorg en hoop]] | |||
| eindredacteur | |||
| 1977 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[Vrouwen VNA Suriname om lief te hebben]] | |||
| regisseur | |||
| 1977 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[Tambú]] | |||
| eindredacteur | |||
| 1978 | |||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
Huidige versie van 22 dec 2010 11:32
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| Kerstleader | regisseur | 1966 | televisie | |
| De oude draaidoos | regisseur | 1966-1969 | televisie | |
| Jean Genet (toneelstuk) | commentaar | 1967 | televisie | |
| Niet bekend - 2317 | verslaggever | 1970 | radio | beschouwingen over verplaatsing 5e assemblee van de Lutherse Wereldfederatie |
| Cinemanifestatie 1972 | interviewer, presentator | 1972 | televisie | |
| Kenmerk | presentator | 1972-1983 | televisie | |
| Portret prof. dr. G.C. Berkhouwer | interviewer | 1973 | televisie | |
| Blik op de wereld | presentator, verslaggever | 1973-1974 | radio | |
| Radio Hilversum 1940-1945 | verslaggever | 1974 | radio | |
| Toean Besar in de wijngaard des heeren | presentator, regisseur | 1975 | televisie | |
| Een voorganger langs 's heeren wegen | presentator, regisseur | 1975 | televisie | |
| Blik op de derde wereld | verslaggever | 1975 | radio | |
| In de Rooie Haan | presentator, verslaggever | 1974-1977 | radio | |
| Kijk op het buitenland | presentator, verslaggever | 1976-1977 | radio | |
| Zorg en hoop | eindredacteur | 1977 | radio | |
| Vrouwen VNA Suriname om lief te hebben | regisseur | 1977 | radio | |
| Tambú | eindredacteur | 1978 | radio | |
| Ajit in het land van zijn moeder | regisseur | 1978 | radio | |
| Meer over minder | presentator | 1979 | radio | |
| Kijk op de derde wereld | verslaggever | 1979 | radio | |
| Horizon | presentator | 1982 | radio | rubriek uitgezonden als onderdeel van Donderdagavond muziekmagazine |
| Zorg en hoop | verslaggever | 1983 | radio | |
| Het ongebroken geweertje | commentaar | 1983 | televisie | |
| Klankbeeld Suriname | regisseur | 1983 | radio | |
| Hier en nu | verslaggever | 1986 | radio | |
| Onwijs verstoord | commentaar | 1988 | televisie | |
| De wereld kijkt toe | commentaar | 1988 | televisie | |
| Suriname in perspectief | presentator | 1988 | televisie | |
| De lift na half elf | commentaar | 1989 | televisie |