Oeuvre van Ansje van Brandenberg: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (13 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Ansje van Brandenberg| Terug naar biografie]] | [[Ansje van Brandenberg| Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="196" height="13" | Titel | | width="196" height="13" | Titel | ||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="48" | medium | | width="48" | medium | ||
| width="92" | opmerkingen | | width="92" | opmerkingen | ||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[In zakformaat]] | |||
| actrice | |||
| 1954 | |||
| televisie | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 13: | Regel 19: | ||
| omroeper | | omroeper | ||
| 1956 - 1964 | | 1956 - 1964 | ||
| televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Artisjok]] | |||
| actrice, zangeres | |||
| 1957 - 1958 | |||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 20: | Regel 32: | ||
| 1959 | | 1959 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Van grote K naar kleine k]] | |||
| presentator | |||
| 1959 | |||
| televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Theater Andersom]] | |||
| acteur | |||
| 1959 | |||
| radio | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 34: | Regel 58: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="51" | [[ | | height="51" | [[Café-chantant 't Winkeltje]] | ||
| zangeres | | zangeres, presentator | ||
| 1966, | | 1966 - 1969 | ||
| televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Rodeo]] | |||
| presentator | |||
| 1969 - 1970 | |||
| televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Vijfenveertig]] | |||
| presentator, interviewer | |||
| 1969 | |||
| televisie | | televisie | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="51" | [[ | | height="51" | [[Stel je voor (NCRV)|Stel je voor]] | ||
| | | presentator | ||
| | | 1970 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 60: | Regel 96: | ||
| height="51" | [[Applaus]] | | height="51" | [[Applaus]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1987 | |||
| televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Theater festival-gala 1987]] | |||
| inleider | |||
| 1987 | | 1987 | ||
| televisie | | televisie | ||
Huidige versie van 11 apr 2013 13:20
| Titel | functie | jaartal | medium | opmerkingen |
| In zakformaat | actrice | 1954 | televisie | |
| Omroeper NCRV | omroeper | 1956 - 1964 | televisie | |
| Artisjok | actrice, zangeres | 1957 - 1958 | televisie | |
| De pruikenmaker en de prins | vertelster | 1959 | televisie | |
| Van grote K naar kleine k | presentator | 1959 | televisie | |
| Theater Andersom | acteur | 1959 | radio | |
| Jong Israel danst | commentator | 1962 | televisie | |
| Te waar om mooi te zijn | zangeres | 1964 | televisie | |
| Café-chantant 't Winkeltje | zangeres, presentator | 1966 - 1969 | televisie | |
| Rodeo | presentator | 1969 - 1970 | televisie | |
| Vijfenveertig | presentator, interviewer | 1969 | televisie | |
| Stel je voor | presentator | 1970 | televisie | |
| De kleine waarheid | actrice | 1970 | televisie | |
| Vandaag of morgen | actrice | 1976 | televisie | |
| Applaus | presentator | 1987 | televisie | |
| Theater festival-gala 1987 | inleider | 1987 | televisie |